Šablona:Víte, že: Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Přidáno 916 bajtů ,  16. 10. 2020
bez shrnutí editace
m (Sprasení uživatele Jkgfjgfjgf zvráceno do předchozího stavu autora 85.70.244.168.)
značka: rychlé vrácení zpět
Bez shrnutí editace
Na Necyklopedii jsem udělal revoluci. Stal jsem se vládcem Necyklopedie a dne 15. 10. 2020 se prohlašuji knížetem Bořivojem Justinián Václav Štěpán I. Admini, kteří zde persekuovali civilní obyvatelstvo, byli vyhnáni. Nyní jsem já absolutním pánem. Necyklopedie je dědičné knížectví.
…v okolí "dálnice" D1 se objevil kolonavirus?
 
Tak, když jsem to tu dobyl, tak se spojme, a dobuďme i Wikipedii. Vyhlažuji Wikipedii válku. Kdo jde se mnou do války s cílem dobýt Wikipedii? Dobyvatelům rozdělím pravomoce. Já budu císař a dobyvatelé budou knížata. A nejlepšímu dobyvateli dám v léno Wikislovník jako doživotní království.
…jedna z největších základen M.O.A. je nyní zničena?
 
Dobrý den, Váš kníže Necyklopedie Bořivoj Justinián Václav Štěpán I., plánuji dobýt i Wikipedii. Pojďme spolu do války. Uděláme tam Svatou říši a já budu císař. Wikislovník, Wikiknihy, Wikizdroje, Wikicesty, Wikicitáty... budou lenní království a budou darována do dědičného vlastnictví nejlepším bratrům v boji za nastolení rozumné vlády na Wikipedii. Nejlepší dobyvatel to dostanou. Další dobyvatelé budou dědičnými knížaty (správci) Wikipedie. Dále budou z dobyvatelů titulováni tři vévodové (byrokrati). Já císař Bořivoj Justinián Václav Štěpán I. budu císařem dědičně. Každý si rozhoduje o svém dědicovi, ovšem nesmí vynechat jako dědice jedno ze svých dětí, pokud o to stojí.
…'''[[politický korek]]''' se může hodit, když někdo říká nesmysly?
 
Tak pojďme do velikého tažení proti Wikipedii a budeme mocní. A budeme ji vládnout rozumně a slušně. Nebudeme zabíjet civilisty a poškozovat články.
…pokud vaše matka jedla jehněčí, můžete trpět '''[[eulychysmus|eulychymem]]'''
 
…ve '''[[studená válka|studené válce]]''' proti sobě bojovali [[neandrtálci]] a kromaňonci?
 
…pokud je '''[[placený článek|článek placený]]''', moc si z něj nepřečtete?
 
…větry '''[[obr]]ů''' způsobují [[Tornádo|tornáda]]?
 
…ve '''[[Výbojka|výbojce]]''' probíhá boj?
 
…'''[[Tři králové]]''' museli uplácet celníky?
 
<noinclude>
8

editací

Navigační menu