Usama bin Ladin: Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Přidáno 67 bajtů ,  7. 2. 2007
m
odkazy
m (robot přidal: fi, pl, pt, zh, zh-tw)
m (odkazy)
 
=== Mládí ===
V mládí studoval bohemistiku na universitě v cambridge a stal se díky tomu nadšeným satanistou[[satan]]istou, [[Česko]] také několikrát navšívil, koupil si portrét madonnyMadonny na karlověKarlově mostě, navšívil v [[Brno|brně]] závod na výrobu vysokozdvižných [[Šalina|šalin]] a podal si ruku s [[Ross Hedvíček|Nejlepším členem Svazarmu]].
 
== Stáří ==
 
== Příčiny útoků ==
[[Existencialismus|Existuje]] teorie, že jednou z příčin útoků, které Usáma organizuje, je jeho studium [[Český jazyk|češtiny]] (správně jazyka Česka) a zejména jejího [[Pravopizmuz|pravopizmu]]. Podle této hypotézy byl Usáma fascinován chaosem české gramatiky a ta ho inspirovala k útokům, které by ve světě způsobily podobný maglajz jako je v češtině.
 
Existuje teorie, že jednou z příčin útoků, které Usáma organizuje, je jeho studium češtiny (správně jazyka Česka) a zejména jejího [[Pravopizmuz|pravopizmu]]. Podle této hypotézy byl Usáma fascinován chaosem české gramatiky a ta ho inspirovala k útokům, které by ve světě způsobily podobný maglajz jako je v češtině.
 
[[Kategorie:Domácí skřítkové]]
23 105

editací

Navigační menu