757
editací
(jehovisté nejsou křesťani, dal jsem je zvlášť) |
|||
Martin Luther přišel, spolu s dalšími reformátory, s tvrzením, že v řidičském průkazu smí být napsáno jen to, co je v [[Bible|Bibli]]. [[Boží bojovníci]] prorokují, že všeobecný úpadek světa souvisí s nedávným zmenšením formátu řidičského průkazu.
=== Jehovisté ===▼
[[Jehovisté]] řidičský průkaz zavrhují, neboť posláním věřícího je [[Brněnské metro|stát v podchodu]], zvěstovat evangelium a trpět [[pissing]]. Dále prohlašují, že v tisíciletém království, kam se dostanou všichni, kdo se připojí k jejich organizaci a zavrhnou všechny knihy a filmy a budou číst jenom Strážní věž, a kde lvi budou žrát [[marihuana|trávu]], nebude žádný řidičský průkaz potřeba. Proto, v očekávání brzkého konce světa řidičské zkoušky nedělají a chodí [[pěšky]].▼
=== Baptisté ===
*plukovníci jsou už ve věku, kdy je řízení nebezpečné, mají sice řidičáky tříd B, C, D, bagristický i jeřábnický kurz, ale mohou usednout za volant pouze jako doprovod mladé [[prs|prsaté]] salutistky.
*Generál je v Armádě Spásy jen jeden. Jako většina superpapalášů je nad všemi pravidly, zákony i zásadami, řidičák tedy nepotřebuje, jeho prdel se vozí ve služebním Mercedesu se šoférem.
▲[[Jehovisté]] řidičský průkaz zavrhují, neboť posláním věřícího je [[Brněnské metro|stát v podchodu]], zvěstovat evangelium a trpět [[pissing]]. Dále prohlašují, že v tisíciletém království, kam se dostanou všichni, kdo se připojí k jejich organizaci a zavrhnou všechny knihy a filmy a budou číst jenom Strážní věž, a kde lvi budou žrát [[marihuana|trávu]], nebude žádný řidičský průkaz potřeba. Proto, v očekávání brzkého konce světa řidičské zkoušky nedělají a chodí [[pěšky]].
== Islám ==
|
editací