Uživatel:Zdeněk Herl-Stolt

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Soubor:Nude air.jpg
Uživatel je pro opětné zavedení adamismu i na letecké lince Dobříš - Paříž.

Zdeněk Herl-Stolt[edit | edit source]

Narodil jsem se v Praze, bydlím v Berlíně a kde umřu nevím. Jsem bývalý novinář, nyní skorodůchodce (invalida). Nějaký čas jsem též strávil s Václavem Havlem ve věznici v Plzni na Borech. Na rozdíl od něho jsem dostal jenom jeden rok. Z "Chartou 77" jsem pouze spolupracoval, členem jsem nebyl. To mělo vliv na výši trestu.

Ve volném čase[edit | edit source]

Soubor:NUDEAN.GIF
Pozor, exhibicionistka ! Paní, co nám to tady dělate ? Fuj !

Současně jsem životopiscem a archivářem Dr.Dr. Jana Berwida-Buquoye na barokním zámku v Táboře-Měšicích (viz též Wikipedia). Sháním o něm, kdejaký drb, žvást, pomluvu atd. Pakliže nějakou šuškandu víte (čím blbější tím lepší), prosím o sdělení na zdejší diskusní stránku (flamewar) a nebo na Wikipedii "Uživatel: Zdeněk Herl-Stolt".

Seznam dosavadních žvástů[edit | edit source]

Poslední zoufalý pokus, aby se Evropa ve světě patřičně zviditelnila !
  • Jana Berwida-Buquoye znám z jednotřídky z Miletína u Kutné Hory. Je to starého vola pitomec! (Josef Novák, řidící jednotřídky. Údajně zemřel na paralýzu).
  • Když řekne Jan Berwid-Buquoy, že mu vlak ujel před nosem, tak měl ještě minimálně pět minut k nádraží! (Petr Kašparovský, bývalý spolužák. 120 kilo nadváhu).
  • Kdyby Jan Berwid-Buquoy neměl uši, tak se bude smát dokola! (Tomáš Girgal, bývalý spolužák. Alkoholik).
  • Jan Berwid-Buquoy pracuje pilně celý den, aby nikdo nepoznal, že je líný jako prase! (JUDr. Miroslav Kopecký, 81. roků, nejstarší česká porno hvězda).

Evropská integrace[edit | edit source]

Jsem rozhodně pro evropskou integraci, protože mi to Jan Berwid-Buquoy nařídil. Tvrdil mi, že je třeba být pro evropskou integraci tělem i duší. Po dvou fackách jsem byl ochoten přidat i přiloženou ilustraci v pravo, i když jsem vykoktal svůj názor, že tam jde víc o tělo než o duši. "To je jedno!" osopil se na mne feudál "Hlavně, že jde o Evropu!" Chtěl mi vrazit další facku, ale já jsem uhnul. Jan Berwid-Buquoy zdůvodnil snímek ideologicky následovně: "Na vstup do Evropy je třeba poukazovat všemi přijatelnými směry. Žluté hvězdičky na plavkách nám signalizují hlavní trasu vstupu." Z toho prý se odvyjí i deduktivní heslo: "Tak a je to v piči! Kdo to takhle všechno zkundil?"

--Zdeněk Herl-Stolt 22:55, 9. 7. 2007 (UTC)