Adriana Sklenaříková

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Na všech fotografiích musí mít Adriana pokrčené nohy. Systém windows rozměr jejích natažených nohou nezvládne

Adriana Nováková Sklenaříková Wantebra Karembeu, někdy také vyslovováno jako "Médlouhénohy", (narozena v červenci 1971, v Bratislavě, Slovensko) vysloužilá modelka a prezidentka Slovenska. Má nejdelší nohy v celém vesmíru a je vdaná za francouzského revolucionáře a pornohvězdu Christiana Karembeu.

Předtím, než se stala prezidentkou Slovenské republiky, byla Adriana Sklenaříková generální tajemnicí Spojených Národů. Jako vůdce Spojených národů založila podorganizaci WANTEBRA, která měla zajišťovat produkci levných prsních implantátů pro sovětské a ruské ženy.

Nejdelší nohy ve vesmíru[edit | edit source]

Její Výsost, Adriana Sklenaříková Karembeu, má nejdelší nohy v celém Vesmíru. Začínajíce v Německu a končíce až v Guatemale, jsou její nohy jediné, které přemostí Atlantský oceán.

Dle nových výpočtů statiků a na popud světoznámých architektů však bylo dne 13. 4. 2014 rozhodnuto o přebudování tohoto "mostu". Začínat nově bude v českém Brně a končit v Cambridge, Massachusetts, což se jeví z jimi nevysvětlitelných důvodů jako zcela nejracionálnější řešení.

Adriana Sklenaříková drží rekord ve vytvoření lidského mostu mezi Evropou a Amerikou. Některé dopravní společnosti z Británie se s ní dohodly, že budou moci používat její nohy na transport mezi Londýnem a Mexikem.

Sexuální aféry[edit | edit source]