Jak zacházet s obnaženou vagínou ve společnosti

From Necyklopedie
(Redirected from Britney Spears)
Jump to navigation Jump to search

Takže se vám to přeci jen povedlo. Jste známá celebrita, které se podařilo prchnout do ulic města za pitkou za svými přáteli. Možná jste právě uzavřela rozvod, a chcete oslavit znovu nabytou nezávislost, možná chcete jen pařit, možná vážně nemáte problémy s drogami, no, nechceme vás soudit. Možná nejste ani celebrita, možná máte jen divokou povahu, ale tak na tom nesejde. Ale! Zastavíte se v Edenu, Avionu, nebo jaký že to klub teď letí, máte na sobě poslední módní minisukni a najednou se to stane: ten kraťoučký záblesk, když roztáhnete nohu, abyste vylezly ze svého BMW a došláply na chodník. Oni ji viděli. Já ji viděl. I paparazzi ji určitě viděli. A teď díky superrozšířenému Internetu, který slouží jako skladiště voyeurských fotografií, celý svět viděl vaši vagínu!

Ještě vydrž, Britney, nebuď zbrklá jako bobr. Radši si to nech vysvětlit od Paris, jak se to dělá.

Copak? Jste překvapená? Není to sice moje starost, ale co jste si myslela, když jste si nevzala kalhotky? Myslela jste si, že budete jako "vojenská útočná jednotka", když se oblečete spoře, že? No... teď už je pozdě... Takže se zhluboka nadechněte a připravte se na odstraňování následků.

Klídek, nepanikařte[edit]

Hele koukáš se? Jseš ready? Sleduj mistra při práci.

Tohle je důležité. Odvaha je klíč, nebuďte husa, a opřete se do toho. Začněte se hihňat nebo něco takového, dokončete výkrok z auta a pokračujte, jako by se nic nedělo. V tom to je... nemáte tam snad nic, za co byste se měla stydět, měla jste v plánu to udělat. Pokud se vás na to někdo zeptá, otřepejte se a řekněte něco ve smyslu, že spodní prádlo vás svazuje. Pamatujte, že ukázat vagínu na veřejnosti není vždycky špatná věc. Ve skutečnosti si už mnoho celebrit vybudovalo svou kariéru na dobře provedeném a údajně náhodném obnažení vagíny.

Všechno je ve způsobu podání. Pokud doslova nedychtíte po obnažení své vagíny, budete přirovnáni asi k ??? a to není zrovna dobrá věc. Musíte dočasně předstírat, že jste zapomněly na to, že jste vrcholná celebrita s bezpočtem paparazzi a fanoušků s kamerou všude okolo vás (Pokud si na to netroufnete, zkuste 2-3 paraleny s panákem vodky) a chovejte se úplně normálně. Budete roztomile zapomnětlivá a bude velká šance, že nastane "záblesk vaší vagíny" před hloučkem čekajících pozorovatelů. Pozor na to, aby to bylo nenápadné a letmé!

Aha... Nějak takhle?
Mmm.. hmmm.. Já prostě nesnáším jak se ty kalhotky třou o mé bikini...

I když...[edit]

Víte co? I když asi není jiný způsob, jak získat publicitu, dávejte si pozor, aby nebylo za chvíli převagínovatěno. Nejprve se to všem líbí, opravdu - i mně. Ale bohužel, každá věc se jednou omrzí, a navíc - měla by to být vaše soukromá věc, že? Nechcete nás přeci strašit nočními můrami nebo tak... Víte, tenhle způsob nás už přestává bavit... Ne že byste s tím měly přestat, to ne! Ale možná byste si měly dát na chvíli pauzu... Nejde o vás, ale o nás....