Chlachtan

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Metla.png

Tento článek je potřeba pěkně dojebat a upravit.

Potřebné úpravy: styl, obsah, forma.. mimochodem - wtf? nebylo by lepší z toho udělat lachtana?

Původ[edit]

Legendy praví, že Chlachtan byl zrozen z vejce, které vzniklo zkřížením přerostlé Anální bytosti a Bezdomovce. Při pohlavním styku však kvůli neudržovaným primárním pohlavním znakům přirostli k sobě a zároveň se v nich zrodilo vajíčko Chlachtana. Po osmi měsících se vyklubal z vajíčka Chlachtan, ovšem nemohl být porozen a tak začal růst uvnitř spojených těl Anální bytosti a Bezdomovce. Chlachtan rostl neuvěřitelnou rychlostí, ale kvůli špatné životosprávě jeho rodičů, okolo kterých se tím pádem vytvořila velice tvrdá slupka špíny a plísně, se Chlachtan stále nemohl prodrat ven, což mělo za následek to, že se Chlachtan již nevešel do těl svých rodičů ale ani se nemohl vyklubat a tak dál rostl v těle svých rodičů než tato těla přebrala podobu Chlachtana a začala mu sloužit jako druhá kůže. (Toto napnutí také způsobilo masivní strie)

Vzhled a chování[edit]

Chlachtan nalezl velikou zálibu v jezení prakticky čehokoliv (nejraději má ale chleba s chipsy), rozmlouvání s učiteli po hodinách, vyhazování nově zakoupených baget do koše a jeho typický znak je také to, že zkazí, na co šáhne. Jeho vzhled je odporný, všude po těle má strie a strašně funí. Chlachtan se druhově řadí mezi hovna.

Chlachtan a konec vesmíru, jak ho známe[edit]

Jelikož Chlachtan našel velikou zálibu v jídle, ale jeho tělo se nemohlo dále zvětšovat a nebyl schopný ani vyměšování, všechno jídlo se mu hromadilo v žaludku. Když už bylo množství jídla tak vysoké a jeho hmotnost byla nepředstavitelná, tak se jeho žaludek zhroutil sám do sebe, čímž se vytvořila černá díra. Od této chvíle však Chlachtanovi přestalo jídlo stačit a začal se živit i slovy a tak pokaždé, když někdo vysloví slovo "Chlachtan", tak nabere další jedno kilo. Legendy praví, že se jednou jeho váha stane tak neskutečnou, že se černá díra v jeho žaludku zhroutí sama do sebe, čímž vytvoří VELKOU ČERNOU STRIÍ DÍRU a sám Chlachtan se zvětší natolik, že mu náš trojdimenzionální vesmír přestane stačit a expanduje až do 88. dimenze. Poté se jeho expanze na okamžik zastaví, ale bude to jen klid před bouří. Jakmile se totuž začne zvětšovat, už nikdy nepřestane a tak nakonec zabere místo v celém vesmíru a ve všech jeho dimenzí a vytlačí odtud vše živé i neživé. Od této chvíle již nebude vesmír, bude pouze Chlachtan a jen on, jelikož VELIKÝ Chlachtan je věčný.