Diskuse:Kočka domácí

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Nevadí že je to ze vtípků ?--Nytra 08:21, 2. 4. 2008 (UTC)

Taxonomický omyl[edit]

Závěr článku o kočce domácí neodpovídá zcela skutečnosti. Píše se v něm, že lidožravé kočky vznikají z koček domácích po pozření lidského masa. To je samozřejmě pravda, ale fakt je, že takoví lidožravá kočka útočí jen na velmi malé děti, nemluvňata a batolata. Cokoliv staršího má na svědomí tajemný tvor introdukovaný do České republiky koncem druhé světové války z Kavkazu, jenž se vzhledově a vokálními projevy podobá kočce domácí, jedná se však o úplně jiný taxon! Tato tzv. Mňaučilka vražedná je nejstrašlivějším tvorem Střední Evropy. Není známo, že by někdy někdo přežil střet s mňaučilkou, a proto veškerý výzkum závisí na občasných náleze kadáverů. Výzkumem se zabývá Leningradská Všesovětská Univerzita, u nás pak Ústav válečné biologie (Departemen of Volvox Biology) v Brně. Areál výskytu mňaučilky vražedné u nás zasahuje na jihovýchodě do Bílých Karpat, na západě do Českomoravské vysočiny, na severu je nejzašším místem nálezu zohavené mrtvoly nesoucí stopy jakoby kočičích drápků Olomouc. Tož já bych asi jen tolik. Chekotay 16:13, 27. 6. 2008 (UTC)

Tvůj text jsem zanesl do článku. --Ervinpospisil 09:59, 28. 6. 2008 (UTC)

Konec gallery[edit]

Asi jsem to zkazil já nejspíš jsem při vkládání přepsal konec jsem si toho nevšiml, jestli to tak bylo se omlouvám někdy práce kvapná hovno platná.--Nytra 27. 2. 2009, 19:24 (UTC)

gallery[edit]

Řekl bych že by se mohl zrušit obrázek Kočka opravář, někde jsem viděl lepší nebo sehnat, a´t ta galerie se zkvalitní.--Nytra 10. 3. 2009, 13:42 (UTC)