Egis Egyptis

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search


Nešlápněte do hovna.jpg Nepotěšil jsi mne chlapče, ale ani já tě nepotěším. Najde se nějaký hrdobec (hovnivál), který SPRASÍ tento článek?
Lulan.jpg

Taxonomie[edit]

rod: Homus párkostrkus (navazující na větev párkostrkých) čeleď: Lůloocasí (s anatomicky zakřiveným ocasem pro snažší vklouznutí do matračky) druh: Lůl

Slangově egar, eger, egir, egor, egur , též známí jako hemeroid, je druh člověka z rodu Homus párkostrkus. Doposud je znám pouze jediný exemplář, nelze tedy objektivně posuzovat místo výskytu. Převážně se pohybuje v prostorech s objekty elipsoidního tvaru, nejčastěji párky typu svlékačky (za kačky) s nekalími úmysli.

Potrava[edit]

Častá okupace chladících zařízení a mrazírenských boxů z něj činí nepřítele uzenin, zvláště nutno dodat že potravu příjmá per rectum, tedy rektálně. Potravu příjmanou nejčastěji nelze definovat, jelikož ve známém vesmíru neexistuje potravina kterou by nebyl ochoten (za malí příplatek) pozřít.

Jeho koníčkem je 5-ti koňové vozidlo značky žlučník v barvě polního křečka. Častý uživatel espumisanu ( a jiných dýmovnic).