Gymplák

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Gymplák je expresivní název pro ztracenou existenci takzvaných „lidí co úspěšně vystudovaly gympl“. Většinou se dají poznat podle toho, že pracují v Mekdonaldu nebo KFC u friťáku, v menší míře také v Burger Kingu, Subway nebo Pizza Hut. Mají nižší až vyšší vzrůst. Dále je můžete poznat dle jejich reakce na jakoukoli urážku, která probíhá tak, že prvně dojde k odebrádní veškeré verbální i neverbální komunikaci a následně ke spálení Vaší porce hranolek. Dále je pro ně typické, že nemají otce (ten je opouští již v dětství) a jejich matka je nucena hledat gympláčkům nového alfasamce, tzv. otčíma, který gymplákům neustále dokazuje svoji nadřazenost.

Název pochází z latinského gymlus neboli „odpad lidské společnosti“. Zlotřilí gympláci dále zotročují a částečně vyhlazují Sumíše lidského, který je většinou o 10 cm vyšší. Používají je k fyzické práci. A jelikož gympláci nejsou schopni udržet sociální vztahy s normální lidskou samicí, užívají z tohoto dúvodu k rozmnožování Sumíše lidského. Historie gympláků sahá až do doby První republiky a jejich zosnování 2. světové války a holokaustu negympláků, vynález cyklonu B a dále byli a jsou zodpovědni za vznik skupiny Alkajdy, za 11. září, za hladovění afrických dětí, imigrační krizi, chemtrails, zvolení Donalda Trumpa, nezvolení Hillary Clintonové apod. Přesto nejsou OSN považováni za globální hrozbu, i když globální hrozbou jsou. Proto není dále tento invazivní druh, který jednou způsobí zkázu lidstva, globálně řešen.

V hystorii byl problém s gimpláky již řešen ale zcela neuspěšně. Prvním kdo tento problém řešil byl Josef Stalin. Řešením bylo posílání gimplákú do gulagú kde byly z užitkováni ke konání tech nejnáročnějších prací a zabránění jejich množení. To se ovšem nalíbílo ostatním světovím gimplákům a vytvořili komplot na americkou vládu a ta pod tlakem špatných informací začali bojovat proti pěti letému plánu Josefa Stalina a ten byl tudíž neuspěšný.