Heterosexuálové

Z Necyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Metla.png

Tento článek je potřeba pěkně dojebat a upravit.

Potřebné úpravy: Celkově upravit


Heterosexualita je sexuální orientace na osoby opačného pohlaví. Heterosexuálové tvoří většinu lidské populace (asi 96%) a není tudíž náhoda, že drtivá většina významných osobností lidských dějin – Platón, Karel Marx i Karel Gott – byli heteráci. Heterosexualita bývá uznávána jako norma napříč takřka všemi kulturami s výjimkou ostrova Lesbos.

Základní charakteristika[editovat | editovat zdroj]

Průměrné IQ -3 u samečků, u samyček neměřitelné Průměrná výška - 102 cm Nejčastější výskyt - Úřad práce Počet zubů - 2 Přirozená prostředí - hospody, exekutorské úřady, diagnostické ústavy, herny Výskyt v populaci - 95 % Známí heterosexuálové - Paní z metra s právem sedět, Jiří Kára, opravář traktorů Lakatoš, Vladko z Vyvolených, Václav Klaus mladší Aktivity - chození pro sociální dávky, nadměrná konzumace krabicového vína, požadování práv, vlastenecké příspěvky na facebooku, obsese trikolórou Antonymum - inteligent

.

Obeznámení s heterosexuály[editovat | editovat zdroj]

Heterosexuál (z Kanaddštiny ,,neplátce nájmu") je demograficky nejčastěji se vyskytující živočich. Samyčka heterosexuála je malá, slabá, neagresivní a proto si zaslouží nižší mzdu. Sameček běžně na sociálních dávkách. Mládě heterosexuála základní školu dodělává průměrně po dvanácti letech, nejčastěji následek nechráněného incestního styku. Heterosexuálové z podstaty svého bytí neznají zodpovědnost. Rakouský profesor Wilhelm Schwarzstein vypozoroval při páření heterosexuálů nedochází k přílišné aktivitě, velmi často z důvodu obezity třetího stupně a nízké erektivní schopnosti samečků. Takovýto pár dokáže snést téměř tucet mladých, většina mláďat se však nedožívá dospělosti, z důvodu zanedbání hygieny a stravovacích návyků.


Kultura heterosexuálů[editovat | editovat zdroj]

Založena na primitivních pudech a skřecích, kterými se snaží upozornit na svou existenci. S příchodem technologii se přesnuly tyto aktivitity na sociální sítě. Je pozoruhodné, že se tento živočišný druh naučil ovládat pokročilou technologii. V 20. století totiž jediná technologie, kterou tito živočichové dokázali ovládat, byly výherní automaty. Heterosexuálové se s příchodem nové levice dostali do povědomí a kvůli občanské angažovanosti získali prostor v mediích, dostali se k prvnímu kinematografickému počinu. Jedná se o seriál Ulice, přibližně 5000 dílů zaznamenavájících přirozené prostředí heterosexuálů, je rozhodně autentičtější, než dokumenty z animal planet.