Hlinsko

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Hlinsko[edit]

Hlinsko nebo-li Hlína, Hlinenstadt, ETA town, Vidlákov, jest Pardubickým protektorátem. První zmínka o městě je z roku cca 1278, kdy místní oblastí táhnul Přemysl Otakar II. a spadl do hromady hlíny. Město samotné má velmi multikulturní osazenstvo. Od Flastenců, naštvaných matek a rozmazlených fakanů, přes mongoly až po rumuno-bulhary. Ve městě se taktéž nacházejí následující

Socka.jpg

Sokolovna[edit]

Místní Sokolovna jest legendárním ultradimenzionálním protorem a také jedním ze 3 Hlineckým disko klubů. Obvykle sem hodí jedinci, ktem bylo sotva 15 a zažívají zde první sexuálně-alkoholické zkušenosti. Ústředním místem sokolovny je tzv.: Bedna či bedýnka, na které si již mnoho jedinců při pokusu o tanec, zlomilo vaz, či natlouklo držku. Sokolovna bývá +- každý víkend a hudba jež se v ní hraje, zcela jistě neodpovídá židovskému vstupnému 80 KČ. Toalety, taktéž neodpovídají ceně vstupného a muži se musí chodit umývat na dámské a často, když si jdou umýt na dámské své pacáky, tak to obvykle skončí sexem s nějakou z přítomných dam. K pití je zde nabízeno mnoho nápojů, přičemž pěkné dámy mají obvykle ke každému drink extázi, rohypnol či jinou drogu zdarma. Ochranka jest nebezpečná a každý jedinec, co dělá problémy, vždy skončí před vchodem pod schody, kde se obvykle všichni takto vyhození jedinci servou o samičku, která zvrací do koše kousek před nimi.

Kebab[edit]

Kebab je klíčovým Hlineckým stravovacím podnikem. Legendy říkají, že kdysi míval i nonstop a snad, že zde stála i jakási předzahrádka. Kebab je standartním poutním jedinců, jenž v podnapilém stavu jdou z jakékoliv hospody, bohužel si neuvědomují, jeho projímavé účinky, takže mají vždy co dělat, aby udrželi bobek, než dojdou domů či do Záložny, Socky, Merlinu.


[Kategorie:Města]][edit]