Jack Rozmrazovač

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Split-arrows.png Tento článek nemá nic společného s článkem Jack Rozprašovač.

To je dobře, můžeš založit nejmíň další čtyři nepodobné a vzájemně je rozdělit.

Češská Antikapitalistická Liga
Jack Rozmrazovač
Jméno Jan
Příjmení Zelenka
Datum narození Nejasné
Místo narození Šaratice
Tituly NtkPtLst.
Funkce Řezník, Superhrdina, Bankéř
Rodina Nejasné
Superschopnost Znehodnocování potravin
Man-fires-flamethrower.jpg

Jack Rozmrazovač je jedním ze zakládajících členů Češské Antikapitalistické Ligy. Jeho hlavím posláním je znehodnocování mražených potravin a tím působení škody osobám podnikajícím v potravinářském průmyslu. Spolu s dalšími členy ČAL, jako je například Ironyman či Kapitán Russia se snaží učinit přítrž kapitalistickým rejdům v ČR pomocí svých unikátních schopností.

Život[edit]

Kidplayingfire1.png

Jack Rozmrazovač, vlastním jménem Jan Zelenka se narodil v rodině bohatého majitele těžební společnosti Rudolfa Zelenky a sekretářky Markéty Zelenkové (rozené Červenkové). Malý Honza už v dětství silně iklinoval k zacházení s ohněm, uhlím, rumem, zateplovacími materiály, svetry a jinými podobnými objekty. Z etapy jeho života, během které navštěvoval základní školu se nedochovaly takřka žádné údaje, výjimkou je pouze ohořelý fragment třídní knihy s nápisem V.B. Po dokončení základního vzdělání podstoupil Jan Zelenka studium na nižším učení topenářském, během něhož si díky své unikátní schopnosti rozmrazit zmrzlé kravské lejno v rekordním čase vysloužil nejen vítězství školního poháru v rozmzrazování kravských exkrementů, ale i onu pověstnou přezdívku Jack Rozmrazovač.

Další školu již neabsolvoval a po dokončení středního vzdělání si opatřil zaměstnání v řeznictví. Po skončení pracovní směny obvykle navštěvoval nedalekou hospodu, v níž se později seznámil s třemi dalšími zakládajícími členy ČAL, tedy Vladimirem Andrejevičem Medveděvem (Kapitán Russia), Vítězslavem Slepičkou (Ironyman) a bývalou polskou agentkou Anjou Orzeskovou (Czierna Vdowa). O několik let později pak vznikla organizace ČAL prvotně nesoucí název Supertajná Lidová Organizace Pro Boj s Kapitalismem, jehož autorem byl Ironyman a který byl zanedlouho nahrazen názvem současným. Každý člen této organizace byl a dodnes je obdařen nějakou neobvyklou schopností, jíž využívá výhradně k eliminování kapitalistů v ČR. Samotný Jack Rozmrazovač často pronikal do různých soukromých potravinářských podniků, ve kterých následně za využití svých schopností rozmrazoval uskladněné mražené potraviny a tím způsoboval majiteli mnohdy velmi vysokou finanční ztrátu.

Aféra s kuřaty[edit]

Frozen-chicken-leg-500x500.jpg

V prasinci roku 2015 byl Jack Rozmrazovač přistižen kapitalistickým agentem Burešem při rozmrazování mražených kuřat v potravinářském závodě Vodňanské kuře. Ačkoliv byl přistižen, podařilo se mu většinu kuřat rozmrazit, nicméně důvtipné vedení Vodňanského kuřete využilo okolního mrazivého počasí. Kuřata, která zaměstnanci firmy donesli ven před firmu za účelem méně nákladného opětovného zmrazení byla však zanedlouho kompletně rozkradena, čímž firma utrpěla škodu ve výši několika miliónů Korun. Tato událost samozřejmě upoutala televizi, rozhlas i tisk a tak se podařilo i samotnou osobu Jacka Rozmrazovače pomocí masmédií masově zmedializovat. Krátce po tomto incidentu byla již postava Jacka Rozmrazovače natolik známá, že se začala objevovat celá řada imitátorů, kteří působili pod pseudonymy jako například:

  • Jack Svlékač
  • Jack Znásilňovač
  • Jack Rozparovač
  • Jack Slepicovrah
  • Jánošík Jack
  • Jack parní trouba, atd...

Konec kariéry[edit]

Poté co Jacka Rozmrazovače konfrontoval v roce 2017 ve Vatikánu američanský exprezident Barrack Obama, bez uvedení důvodů dobrovolně vystoupil z Češské Antikapitalistické Ligy a konvertoval ke kapitalismu. V březenci roku 2017 měl údajně přijmout post bankéře a od této doby o něm již neexistují žádné zmínky.