Kameni

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search


Nešlápněte do hovna.jpg Nepotěšil jsi mne chlapče, ale ani já tě nepotěším. Najde se nějaký hrdobec (hovnivál), který SPRASÍ tento článek?


Kameni před velkou koženou revolucí


Kameni žili na naší planetě už od dob kdy se šutru začalo říkat kámen. Kameni jsou od přírody hraví a velice vyspělí, avšak mají jednu velice nepříjemnou alergii a to alergii na vodu. Je velmi zvláštní že už dávno jejich druh nevymřel i přes tuhle evoluční vadu. U většiny jedinců se vyvinula černá helma a velmi chabé svalstvo. Jejich obličej nabízí dvě dřevěné krychle zakryté bílou plachtou sloužící k prostorovému vidění. Dále mají tendenci dělat pravý opak toho, co řeknou. Což většinou vyústí v velmi zmatečnou komunikaci skupiny, což naskýtalo veliké problémy při lovu divé zvěře po planinách severního Maďarska.

Historie[edit]

Historie Kamenů sahá až do starověkého období, kdy dinosauří kostry pobíhali mezi obláčky v nebi. Do jejich podoby,kterou známe dnes se Kameni vyvinuli až v 20. letech minulého století, kdy jim expanzi jejich území velmi znepříjemňoval všudypřítomný yperit uvolňující se z pouličních lamp. První velkou osadu, kterou se jim podařilo náhodou postavit pomocí dvou dlouhých kamenných desek, nazvali Bratislava. Zde pořádali svou první žabomutí olympiádu a zde poprvé objevili kouzlo ohně. Spolu s pomocí jejich motorizovaných jednotek obsadili zbytek tehdy umírajícího Maďarska a navrátili ho do čela nejvyspělejších zemí v Evropě. Nyní si Kameni spokojeně žijí na hromadách šutrů v Maďarsku, kde také brzy nejspíše vyhynou.

Výskyt[edit]

Kameni nejdříve obývali jižní Ukrajinu společně s vyspělými jedinci druhu Slovanů. Kvůli rozporům se však museli Kameni přestěhovat někam, kde nebude jiný vyspělý národ. Nakonec se Kameni usadili v severním Maďarsku a vybudovali několik osad např. Bratislava a méně známá Košice. O pár let později Kameni obsadili zbytek Maďarska a vybudovali velkou a průmyslově vyspělou říši, která by mohla konkurovat i Stalinovi a jeho malému nerozsáhlému Lucembursku. Nyní Kameni žijí spokojeně a hlavně se sníženou úmrtností, která čítá jen 1,5 kamenu za den.

Zástupci[edit]

Nejslavňějšým zástupsem Kamenú ye spjěvák Nicka Kamen. [1]


Pavucina.svg

Tento článek je opuštěný.
Prosíme, oprašte ho a vytvořte na něj v ostatních článcích co nejvíce odkazů.
Nezapomeňte potom odstranit tuto šablonu.
Kdo to neudělá, tomu ruka upadne a internet spadne!