Kameni
Nepotěšil jsi mne chlapče, ale ani já tě nepotěším. Najde se nějaký hrdobec, který SPRASÍ tento článek? |
Kameni žili na naší planetě už od dob kdy se šutru začalo říkat kámen. Kameni jsou od přírody hraví a velice vyspělí, avšak mají jednu velice nepříjemnou alergii a to alergii na vodu. Je velmi zvláštní že už dávno jejich druh nevymřel i přes tuhle evoluční vadu. U většiny jedinců se vyvinula černá helma a velmi chabé svalstvo. Jejich obličej nabízí dvě dřevěné krychle zakryté bílou plachtou sloužící k prostorovému vidění. Dále mají tendenci dělat pravý opak toho, co řeknou. Což většinou vyústí v velmi zmatečnou komunikaci skupiny, což naskýtalo veliké problémy při lovu divé zvěře po planinách severního Maďarska.
Historie[editovat | editovat zdroj]
Historie Kamenů sahá až do starověkého období, kdy dinosauří kostry pobíhali mezi obláčky v nebi. Do jejich podoby,kterou známe dnes se Kameni vyvinuli až v 20. letech minulého století, kdy jim expanzi jejich území velmi znepříjemňoval všudypřítomný yperit uvolňující se z pouličních lamp. První velkou osadu, kterou se jim podařilo náhodou postavit pomocí dvou dlouhých kamenných desek, nazvali Bratislava. Zde pořádali svou první žabomutí olympiádu a zde poprvé objevili kouzlo ohně. Spolu s pomocí jejich motorizovaných jednotek obsadili zbytek tehdy umírajícího Maďarska a navrátili ho do čela nejvyspělejších zemí v Evropě. Nyní si Kameni spokojeně žijí na hromadách šutrů v Maďarsku, kde také brzy nejspíše vyhynou.
Výskyt[editovat | editovat zdroj]
Kameni nejdříve obývali jižní Ukrajinu společně s vyspělými jedinci druhu Slovanů. Kvůli rozporům se však museli Kameni přestěhovat někam, kde nebude jiný vyspělý národ. Nakonec se Kameni usadili v severním Maďarsku a vybudovali několik osad např. Bratislava a méně známá Košice. O pár let později Kameni obsadili zbytek Maďarska a vybudovali velkou a průmyslově vyspělou říši, která by mohla konkurovat i Stalinovi a jeho malému nerozsáhlému Lucembursku. Nyní Kameni žijí spokojeně a hlavně se sníženou úmrtností, která čítá jen 1,5 kamenu za den.
Zástupci[editovat | editovat zdroj]
Nejslavňějšým zástupsem Kamenú ye byll spjěvák Nicka Kamen. [1]