Neozmrdismus

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Neozmrdismus nebo také novozmrdismus je myšlenkové hnutí první poloviny 21.

Zistiti jestli je článek vytvořen tajným agentem, je velmi náročné.
⚠️ POZOR! ⚠️
Tento článek je podezřelý z vytvoření tajným agentem Českopedie v rámci tajné operace "Zneškodnění Necyklopedie"!

Je to jako by ho napsal někdo, kdo si dal pár promile a zapomněl, že je v jiném vesmíru. Tento článek může sloužit jako nebezpečné rozvracení Necyklopedie zevnitř!

PROTO JE NA ČASE HO RYCHLE ODSTRANIT!

století. Jedná se o rozsáhlý ideologický soubor, jehož pilířem je myšlenka existence pouze sebe samého a svého majetku, vše ostatní se pak považuje za neexistující.


Nešlápněte do hovna.jpg Nepotěšil jsi mne chlapče, ale ani já tě nepotěším. Najde se nějaký hrdobec, který SPRASÍ tento článek?


Vznik[edit | edit source]

Směr vznikl v dědině zvané Rožmitálsko. Základní myšlenky sepsal jistý pan Fousáč čili Zmrd, který po celou dobu svého života odmítá existenci čehokoliv jiného než své osoby a svého majetku přineseného "z domova" ve své garáži, kterou ovšem již považuje za neexistující. Stabilita a neproniknutelnost, tudíž i nenapadnutelnost teorie spočívá v první fázi v popření jakéhokoliv statku (tedy věci) ve vlastní blízkosti. Pokud bude statek dokázán vizuálně a nepopřitelně jinou již popřitelnou "neexistující" osobou nastává druhá fáze, při níž má neozmrdista dvě možnosti. Může statek označit za svůj, a tudíž je splněn jeden základní postulát neozmrdismu. Nebo popře existenci osoby, která podala důkaz o existenci statku, poté by mohl vzniknout existenční paradox (v slangu neozmrdistů zjednodušeně - blamáž). Ideologie proto tuto blamáž řeší tím, že pokud je popřena existence osoby podávající důkaz o statku, nemůže existovat ani statek sám, postulát proto není porušen.

Postuláty ideologie[edit | edit source]

1. Nic není, jsem jen já a mé osobní věci.

2. Nemám nikoho na starosti, protože nikdo jiný neexistuje.


Citáty[edit | edit source]

"Tady nic neni, já ti řikal, že tady vůbec nic neni." Fousáč rožmitálský

"Nojo, ale to sou moje osobní válečky, z domova." Fousáč rožmitálský

"NE." Fousáč rožmitálský

Wikitext.png

Je třeba doplnit vnitřní odkazy (wikilinky). Nápověda

Včera už bylo pozdě