Píčovina

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Tento článek je psán v encyklopedickém stylu.

To znamená, že o popisovaném tématu pojednává zcela vážně.

Píčovina je slušné slovo označující Necyklopedii nebo věci nedávající jakýkoliv smysl, například i tento článek. K píčovině je komplementárním pojmem slovo kokotina. S píčovinami se potkáváme denodenně a můžou nás pobavit, ale i nasrat, to jak kdy.

Nejznámnější a největší píčoviny[edit | edit source]

 1. Necyklopedie
 2. Rozlišování tvrdého a měkkého i/y - Oboje se vislovuje stejně, jeďyný důvod proč bilo i/y rozděleno na 2, je ten aby se todle Píčovina je slabé slovo rozlyšování jednoho a toho samého pýsmene mohlo viučovat ve školách celé hoďyni. Proto např. změkčilí pražáci říkají píčo, naopak když chceme přytvrďyt tak říkáme Baňyk pyčo, nebo zdůraznit pyčo vole. Tak samo familiérně, "idi do řitě", a přitvrděne, "val do řytě"...
  Jeďyney dúvod k rozlyšováňý i/y je dán v následujýcý básňý:
  Lepší v zádech policistu
  nežli v tělě polycystu
 1. Pravidla Českopedie - Konkrétně pravidla zakazující osobní útoky (nejlepší je sekce příklady, zákaz nezdvořilosti, wikietiketa a teď to nejhorší Rychlé smazání, bod 3.
 2. Tento článek - Píčovina už jen proto že pojednává o píčovinách.
 3. Zákaz neúsporných žárovek v EU - Tato směrnice je dokonce zapsána v Guinessově knize rekordů, jako zatím nejdebilnější směrnice EU. Je to sice zákaz, ale zákaz je od toho aby se porušoval a tak se žárovky prodávají dál a europoslanci můžou jen tlouct kladivem do hlavy.
 4. Etiketa - Nesmyslná pravidla toho jak bysme se měli chovat ve společnosti, kromě Ladislava Špačka tato pravidla nikdo nedodržuje.
 5. Tunel Blanka - Toto je asi jediný tunel na světě který nebude nikdy postaven, přestože se stavět začal už dávno, dokončení je plánováno už na rok 2200, ale jak to známe, v roce 2200 se dovíme opět že se bude stavět pro jistotu až do roku 3000.
 6. A380 Flying Palace - Pěkné soukromé letadlo za 10 miliard korun. Pro jednoho boháče tak akorát velké. Několik obývacích pokojů, kino, žrádelna, 2 ložnice a v prdeli letadla economy class pro několik desítek sluhů.
 7. Windows 8 - Tlačítko Start v prdeli, Metro na pyču, a notebook na sračky, protože to už nebohý uživatel tohoto operačního systému už nevydržel s nervama. Windows 8 je bez tlačítka Start prostě zcela neovladatelný a Metro je jen proto aby v tom byl ještě větší bordel.
 8. Vařené větve - Recept na vařené větve, stačí sebrat nebo utrhnout větev stromu, narvat do hrnce s vodou a uvařit, podáváme se šlehačkou, syrovýma bramborama, kečupem a můžeme dochutit lidským exkrementem a močí.
 9. Žehlení košile žehličkou na vlasy - Když se žena vymlouvá že nestíhá (či je líná) žehlit ji normálně, než aby přiznala, že neumí žehlit.
 10. úkoly co se musí odevzdat před 12 hodinou - když učitelka dá úkol na online školu kterej se musí odevzdat před 12 hodinou večerní říká o tý učitelce jak moc velká píča to je.
 11. Britská univerzita chce postavit sochu Gretě Thunbergové v životní velikosti - Univerzita staví sochu záškolačce. To nevymyslíš. Žijícím lidem stavěli sochy jen bolševici.
 12. Zaručený měsíční příjem 500 dolarů pro rodiny potýkající se s chudobou - Kalifornské město Oakland zavádí zaručený měsíční příjem 500 dolarů pro rodiny potýkající se s chudobou. Podmínkou ovšem je, že žadatelé o příspěvek se musejí identifikovat jako příslušníci některé z menšin, nejčastěji jde tedy o černochy, domorodé Američany nebo obyvatele asijského původu.

Reklama na pičovinu

nic