Píčovina

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Tento článek je psán v encyklopedickém stylu.

To znamená, že o popisovaném tématu pojednává zcela vážně.

Píčovina je slušné slovo označující úplné nesmysly nebo věci nedávající jakýkoliv smysl, například i tento článek. K píčovině je komplementárním pojmem slovo kokotina. S píčovinami se potkáváme denodenně a můžou nás pobavit, ale i nasrat, to jak kdy.

Nejznámnější a největší píčoviny[edit]

 1. Rozlišování tvrdého a měkkého i/y - Oboje se vislovuje stejně, jeďyný důvod proč bilo i/y rozděleno na 2, je ten aby se todle Píčovina je slabé slovo rozlyšování jednoho a toho samého pýsmene mohlo vyučovat ve školách celé hoďyny. Proto např. změkčilí pražáci říkají píčo, naopak když chceme přitvrdit tak říkáme Baník pyčo, nebo zdůraznit pyčo vole. Tak samo familiérně, "idi do řitě", a přitvrděne, "val do řytě"...
  Jeďyney důvod rozlyšování i/y je dán následující básňý:
  Lepší v zádech policistu
  nežli v tělě polycystu?
 1. Pravidla Českopedie - Konkrétně pravidla zakazující osobní útoky (nejlepší je sekce příklady, zákaz nezdvořilosti, wikietiketa a teď to nejhorší Rychlé smazání, bod 3.
 2. Tento článek - Píčovina už jen proto že pojednává o píčovinách.
 3. Zákaz neúsporných žárovek v EU - Tato směrnice je dokonce zapsána v Guinessově knize rekordů, jako zatím nejdebilnější směrnice EU. Je to sice zákaz, ale zákaz je od toho aby se porušoval a tak se žárovky prodávají dál a europoslanci můžou jen tlouct kladivem do hlavy.
 4. Etiketa - Nesmyslná pravidla toho jak bysme se měli chovat ve společnosti, kromě Ladislava Špačka tato pravidla nikdo nedodržuje.
 5. Tunel Blanka - Toto je asi jediný tunel na světě který nebude nikdy postaven, přestože se stavět začal už dávno, dokončení je plánováno už na rok 2200, ale jak to známe, v roce 2200 se dovíme opět že se bude stavět pro jistotu až do roku 3000.
 6. A380 Flying Palace - Pěkné soukromé letadlo za 10 miliard korun. Pro jednoho boháče tak akorát velké. Několik obývacích pokojů, kino, žrádelna, 2 ložnice a v prdeli letadla economy class pro několik desítek sluhů.
 7. Windows 8 - Tlačítko Start v prdeli, Metro na pyču, a notebook na sračky, protože to už nebohý uživatel tohoto operačního systému už nevydržel s nervama. Windows 8 je bez tlačítka Start prostě zcela neovladatelný a Metro je jen proto aby v tom byl ještě větší bordel.
 8. Vařené větve - Recept na vařené větve, stačí sebrat nebo utrhnout větev stromu, narvat do hrnce s vodou a uvařit, podáváme se šlehačkou, syrovýma bramborama, kečupem a můžeme dochutit lidským exkrementem a močí.
 9. Žehlení košile žehličkou na vlasy - Když se žena vymlouvá že nestíhá (či je líná) žehlit ji normálně, než aby přiznala, že neumí žehlit.

Reklama na pičovinu