Přicmrndávač

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Přicmrndávači v akci
Přicmrndávači se svým guru

Přicmrndávač je zvláštní individuum, jež se vyvinulo a rekrutovalo z řad obyčejných šotoušů. Přičmrndávači jsou víceméně uzavřená komunita a proniknout mezi ně je obtížné.

Popis a výskyt[edit | edit source]

Jejich společným znakem (nemusí nutně trpět vším co je uvedeno dále, stačí minimálně dva příznaky) je to, že jsou magoři do vlaků, fotografové a většinou panicové nebo notoričtí nemrdi(až 98%), z části také duševní mrzáci, trpící chronickou potřebou se vyjadřovat ke všem tématům, gradovat a svými názory provokovat a šokovat. Jeho život je veden přicmrndáváním za jeho gradačním a nedostižným osobnostním vzorem - jednomu velkému individuu a šotoušovi v jednom(dále jen KA)! Přicmrndávač se většinou vyskytuje v početných skupinkách především kolem svého guru a modly v jedné osobě samotného KA! Přicmrndávači se vyskytují především v okolí metropole a centra "křivolakéch hanáků", při jízdách vybraných vozidel z LD H(modrý pekáč, sazomet s placatým komínem a rychlovarná konvice DeLuxe) je přepoklad zvýšeného výskytu kdekoliv v ČR a v okolí trati, zejména pak v okolí vozidel, na nichž ve většině případů hrká kontrolérem jen a pouze KA. Jen hrstce jeho věrných podržtašků a přicmrdávačů je pak povoleno alespoň vystrkovat údy a své tělo z okýnek, mnohdy až téměř po pohlavní úd. Zbývající přicmrndávači musejí vzít zavděk protorem okolo kolejí a s oblibou zaměřují svůj aparát (fotografický) jen na samotného guru KA.

Činnost[edit | edit source]

Panu KA pak na šotoakcích různě přicmrndávají, gradují, fotí si ho z jím schválených úhlů a za správného násvitu, dále se ho snaží bránit(i když by se zajisté ubránil sám svými argumenty) před ultras šotouši, jenž tvrdí, že si KA a jeho přicmrndávači organizují šotoakce jen pro sebe a pravověrný šotouš se to nedozví, i když podle názoru ostatních ultras by to měl vědět jako první a samozdřejmě být pozván(KA má z toho ovšem neskonalou radost a tajně doufá že z toho některým jedincům praskne ve švu, a když ne ve švu, tak alespoň dvakrát napříč). Význam přicmrndávače je především v přicmrndávání jejich nemorálnímu vzoru KA. Haur KA jakožto předseda klubu Nemrdavých si tím zvyšuje své vlastní ego a připadá si, jak kdyby mrdal. K 1.1.2014 se stal z AK emeritní čestný doživotní předseda Klubu nemrdavých ( funkci předsedy získal jeden z agilnějších přicmrndávačů, který má bohaté zkušenosti s mezinárodním sexuálním stykem), neboť jeho paranoidní stavy a halucinace, kdy si připadá že místo se svou rukou souloží s ženou, dosáhly vrcholu (nikoliv ovšem ejakulace). K dnešnímu dni má pan KA na nejmenovaném webu díky početné základně přicmrndávačů již 1 002 391 zobrazení svých fotografií s průměrem shlédnutí 512,koliksi na jednu fotku.

Ti co pohrdají Přicmrndávači[edit | edit source]

Tito zhrzení nepozvaní šotouši mají tajný sen, aby pouze je sám velký KA zval písemně pomocí vlastoručně psaných pozvánek a používal výhradně ruční papír vyrobený z recyklovaných bržděnek od vlaků které odvezl sám KA.

Přimrndávači take pohrdají jejich bývalí přátelé, z nichž největšími odpůrci jsou Gunter Gumová Hadice leštil Klacky a Thomas Grcal. Dále se jedná o pár zhrzených kritiků, nebo notorických nemakačenků s lachtaní nemocí.

Stravovací návyky[edit | edit source]

Přicmrndávač pije zásadně "štelářek" a na počest zakladatele klubu Nemrdavých s indiánským jménem The Hwo, vypije přesně 3 a půl piva. Tím je snadno rozeznatelný od civilů a šotoušů.

Vzhledem k roztodivnosti pojídané stravy a velkému množství požívaného alkoholu trpí většina přicmrndávačů chronickou plynatostí, nadměrných zápachem, nebo pálením žáhy. Někteří se na tyto své neduhy snaží získat přízeň žen a vystoupit tak z klubu nemrdavých.

Zajímavosti[edit | edit source]

I přes skutečnost že mají mezi sebou Královnu matku, v podobě místopředsedkyně klubu Nemrdavých, pohlavní rozmnožování nebylo dosud prokázáno, a je jisté, že by skončilo fiaskem, nebo zplozením kentaura.