Romeo Montek

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Digitální fotoaparát.png Tomuto článku sa nedostává fotka. Kdo béváte het, bléskněte to.

Romeo Montek, po operaci cenzurováno Iglesiasová, se narodil v italském města Verona (asi), umřel (fejk) v italském a umřela (snad) v lepším městě.

Dětství[edit | edit source]

Jako malý chlapec se Romeo vždy odlišoval od svých vrstevníků... popravdě to vlastně nevíme, protože jeho přítel Bill Shakespeare nám ho popisuje až ve věku circa 17 let. Za pozornost ovšem stojí, že se jedná o prvočíslo. Izolacionističtí vědci tvrdí, že se Romeo nenarodil, ale <acronym title="Ovšem, to oni tvrdí o všem. Proto se jim tak říká.">vyskytl.</acronym>

Dospívání[edit | edit source]
Hormony transsexualitu léčí, ale uhry zhoršují. (ilustrační foto)

V dospívání s Romeem mlátilo kdeco (a kdekdo). Převážně ale hormony nebo bratři Papuletové. Jedno vedlo přímo k druhému. Hormony způsobily, že se Romeo zabouchl do Jůlie (jaká žížala, ty prase?) Papuletové - a kvůli tomu jej bratři Papuletové zabouchli do mrazáku, do sklepa, mezi dveře a dvakrát ksichtem do dláždění.

Osudová láska[edit | edit source]
(nebo prostě jen splašené hormony, nehodící se škrtněte)[edit | edit source]

Protože mezi Romeem a Jůlií byl náznak porozumění (vyvolený především jejich tučnými konty a životními pojistkami), rozhodli se spáchat dvojitý pojišťovací podvod, který by jim zajistil doživotní rentu. Ihned po utajené svatbě (jen 589 hostů, žádní rodinní příslušníci a 1 Bašmak) odkázali vše svému, ještě nepočatému, synovi (kterému zatím nedali ani jméno) a spáchali předstíranou sebevraždu. Před falešným pohřbem ukradli svá zdánlivě mrtvá těla a nahradili je těly dvou nevinných kolemjdoucích.

Epilog[edit | edit source]

Jak plyne z výzkumu kolegy Colegy: Romeo i Jůlie si z vydělané renty nechali oba změnit pohlaví a v Las Vegas se nechali oddat jako Iglesiasovi. Nedlouho poté se Juliu a Romee Iglesiasovým narodil synáček Enrique. Podkladem pro celou konstrukci se stal citát z díla Billa Shakespeara: „...Julio, ó Julio, proč jen jsi Papuletová, zřekni se toho jména a buďmež dohromady Iglesiasovi! Přestěhujeme se do lepšího města! A když budeme mít syna, pojmenujeme ho Enrique!“ ze hry cenzurováno a Julio.