Teorie Jindenosti

Z Necyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Metla.png

Tento článek je potřeba pěkně dojebat a upravit.

Potřebné úpravy: formát, odkazy, stylistika

Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem Tam a tady.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Teorie Jindenosti[editovat | editovat zdroj]

Teorie Jindenosti spočívá v tvrzení, že vše je jinde, než má být, avšak pokud se daná věc nachází tak moc jinde, že už to ani víc nejde, tak se daný objekt nachází tady. Za tvůrkyně teorie jsou považovány slečny Vendula Strášová[1] a Eliška Pupková [2]. O matematické vyjádření se postaral Filip Šmatlal a Vojtěch Kolej.


Původ jindenosti[editovat | editovat zdroj]

Původ jindenosti lze dnes jen s těží určit, neboť všichni, jenž by vznik této teorie mohli objasnit, skončili v psychiatrických léčebnách [3]. Zlí jazykové tvrdí, že by za teorií jindenosti mohly stát drogy[4], vědci se však přiklánějí k variantě, že za vše může dlouhodobý pobyt v jedné místnosti s mladším bratrem Pupkové - Matějem Pupkou.

Vysvětlení vzorce[editovat | editovat zdroj]

Teorie jindenosti stojí a padá na vzorci



Důležitým prvkem tohoto vzorce je koreficient retardace R, jenž určuje, jak moc je daná osoba, na kterou je teorie aplikována jinde. V tomto případě platí přímá úměra - čím větší je koeficient R, tím vyšší je i výsledná jindenost.


Koeficient tady je pak definován jako



přičemž X = ∞

Jindenost vs. feminismus[editovat | editovat zdroj]

Někteří muži si jindenost vykládají po svém a zneužívají ji k zotročování žen (jak značí obrázek dole). Proti této teorii pak bojují především feministky,[5] které se snaží vést osvětu a postavit tuto teorii mimo zákon.Jindenost.jpg

Reference[editovat | editovat zdroj]