Uživatel:Mikimontana3

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Něco o dalším člověku co si myslí, že si ho někdo všimne[edit]

Když jsem se někdy v polovině devadesátých let minulého století narodil, byl jsem překvapen. Překvapen nad tím jak si lidé stále znečišťují tělesné tekutiny pitím fluorizované vody.

A tohle se stane v "soudný den".

Mnozí mně považují za blázna, jiní za vypatlaného magora. Mně osobně je to uplně u někde :-P. Má přezdívka, Mikimontana, vznikla v hlavě deváťačkám, když jsem chodil do 4. třídy a stále ji používám (viz. ten blázen) a navzdory tomu, že zní jako v ženském rodě, já osobně patřím do rodu mužského (stejně jako třeba Ondra - ta Ondra?!?!?!?!). Ještě k přezdívce, pokud si myslíte, že je to odvozené od té kardinální píčoviny Hannah Montana, tak jste na omylu. Ta vznikla až o nějakej ten pátek později.

Skutečně nesnáším ty ekologistické kecy o globálním oteplování a podobných pitomostech, ani neuznávám ty infantilní a paranoidní kecy o tom, že Mayové měli pravdu a že 21.12.2012 zanikne svět, podle jejich výmyslů by totiž musela vzejít nějaká "nadrasa"; pokud v mých, nebo mnou sprasených článcích něco takového najdete, tak si z toho opravdu, ale opravdu dělám prdel.

Ještě bych chtěl říci, že vlastním Řidičský průkaz třídy C1, L1-M, M, M1, N, O a π

Články, co mám na svědomí[edit]

Vakuum, na které jsem poprávu hrdý.

Ginko Hniloba, na kterou už tak hrdý nejsem.

Fluorizace vody

A pokud mně někdo nepředběhne, tak se můžete těšit i na Grand Theft Trabant