Necyklopedie:NecyLeaks/Fluorizace vody

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

„Tyhle otravy každého jenom obtěžují, já bych všechny ty vody zakázala!“

- V. Pohlová

Fluorizace vody[edit source]


Je tajný komunistický projekt jak do našich tělesných tekutin zavést cizorodou látku, která nás po koitu unaví a tudíž budeme náchylnější k uznávání komunismu. Jako první si tohoto spiknutí všiml jistý generál Jack Ripper, velící důstojník letecké základny v Burpelsonu, který si sice nepřál býti jmenován, ale to je jeho problém, už v roce 1964 ! Skutečná doba, kdy fluorizace začala zatím není známa, nicméně tajní agenti stále pokračují ve vymlacování v získávání důležitých informacích. Datum, kdy bude zveřejněna smlouva se Stalinem a celosvětovými vodárnami, čili i datum počátku fluorizace, je 28. 2. 2011, což je čistě náhodou zároveň datum, kdy Béďa Trávníček údajně oficiálně ukončí kolo štěstí u Mountfieldu.

26. 1. 2011, 12:34

Na povrch začaly vyplouvat další informace, poukazující na to, že jsou fluorizovány i další potraviny, jako cukr, mouka, sůl, šťávy, zmrzlina, polévka, mléko a další. Dále také prosakují informace o tom, že fluorizace mohla probíhat déle než 10 let, než si jí onen generál všiml.

12. 3. 2011, 17:36

Našim agentům se bohužel nepodařilo sehnat onu smlouvu, nicméně Béďa Trávníček také neukončil Kolo štěstí, takže je to jedno.


O průběhu událostí Vás budeme i nadále informovat.