Zubří

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search


Nešlápněte do hovna.jpg Nepotěšil jsi mne chlapče, ale ani já tě nepotěším. Najde se nějaký hrdobec (hovnivál), který SPRASÍ tento článek?


Kde to kur*a jsem? Random týpek 2020 Zubří (celý název: malá vesnice nedaleko Rožnova pod Radhoštěm ve které chovají zubry) je malá vesnice rozdělená na dvě části staré pole se zubry a nové pole se zubry.

Všechny názvy se podle místních tradic píšou málými písmeny aby se vyjádřila "velikost" zubří, které má jen 7 sedláckých rodin, což znamená 120 obyvatel. zubří je také partnerskou vesnicí Brna.

Zubři v zubří.[edit]

zubřáci (obyvatelé zubří) v roce 1234 chtěli, kromě pěstování pšenice, chovat dobytek. Jenže byli tak chudí že neměli na krávu, a tak od brňáků dostali bizony. Ale jelikož se jim nedařilo aby se bizoni pářili mezi sebou, dělali to s bizonami přímo sedláci, a křížením sedláků a bizonů vznikli zubři.

Útěk zubrů v roce 1687[edit]

Ze zubří v roce 1687 utekli zubři, z čehož byli sedláci moc smutní a tak museli dát si kořalku. Kořalku v zubří pijí protože to je místní tradice. Místní tradice hovoří o pití aspoň 20 litrů domácí kořalky denně aby nemuseli chodit k doktorovi (jelikož žádného nemají). Zubry zastavily až v Přerově, ovšem zubři mezitím hledali sedláky na páření, ovšem stihli ti moulové přerovnat celý město. Podle Ilony Csákové za to může Bill Gates. Ten tvrdí opak.

Metly a Mrdly[edit]

Další zuberským vynálezem je metla. Je to primitivní nástroj pro mlácení vidlaček. Jelikož zubřáci jsou sprostí asi jako Miloš Zeman a Fatty Pillow dohromady začaly tomuto nástroji říkat Mrdla. Ovšem při psaní (Je podivuhodné že vidláci touto schopností disponují.) byli zase nalití a přepsali se na Metly. A tak vznikly Metly.