Boss

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search


Nešlápněte do hovna.jpg Nepotěšil jsi mne chlapče, ale ani já tě nepotěším. Najde se nějaký hrdobec (hovnivál), který SPRASÍ tento článek?
Boss.png
Myslíš si snad že na Bosse máš?!
Boss
Biografické informace
Pohlaví

Boss

Barva očí Klasická pro pravého Bosse
Vlasy

Účes tisícletí

Úmrtí

Boss je věčný

Rodina

Otec: Práce Matka: Peníze

Děti

Boss nepotřebuje děti

Národnost

Boss je všude

Povolání

Boss

Spáchané hříchy
Happysatan.jpg

Boss je dokonalý.

Bossové se dělí na 2 druhy. Boss a BOSS.

1. BOSS[edit]

BOSS se také nazývá Nemašusšancus

BOSS se vyskytuje pouze v podivných obdélnících s vysokým počtem HD (hysterických dobrovolníků). V tomto obdélníku se vyskytuje virtuální nerealita která je plná podivných transsexuálů a okřídlených individuí plivajících červený špatně zastřihlý papír. BOSS se obvykle nachází na konci nějaké špatně postavené budovy. V poslední místnosti se schovává a plánuje jak by se z obdélníku dostal. Když se k BOSSOVY dostanete uvidíte postavu trpící gigantismem a nadměrným růstem svalových svalů (proto je silnější než normální NEBOSS). Když BOSSE porazíte na obdélníku se objeví nápis Konec. A tak vám zbývá už jen litovat peněz které jste daly za stříbrný kruh s pochybným obsahem.

BOSS.jpg

2. Boss[edit]

Boss byl už od začátku dokonalý. Narodil se zrovna ve správný den kdy byly ceny továren, nástrojů a dalších potřebných věcí nejnižší za celou existenci vesmíru. Hned potom co nakoupil a začal obchodovat začal být všeho nedostatek a ceny se navýšili na největší ceny za celou existenci vesmíru. To všechno Boss stihnul do 12 hodiny odpolední. Pro Bosse začal v den jeho narození jen další výdělečný den. Na trhu byl zrovna skvělý levný personál který se dokonale hodil na těžkou práci za minimální plat. Boss vydělával i když padla ekonomika celého státu.

Crop-971037-p201407280162001.png

Dokonce vydělával i když byly jeho příjmy v mínusu. To on zásobuje státní rozpočet a banku. A ministr financí je jen jeho zaměstnanec. Pracovní morálka jeho zaměstnanců je vždy přímo úměrná jeho výdělku.

3. Legendy[edit]

Jednou žil jeden obchodník s noži na rohlíky. Žil v bídě. Ale do práce musel každý den aby uživil rodinu. Jednoho dne se rozhodl že půjde za Bossem a prodá své nože (bylo to zrovna hned potom co mu jeho manželka utekla s bezdomovcem odvedle). Po 8 letech čekání na příjímací pohovor ve firmě Bosse se obchodník konečně dostal ke dveřím Bosse. Když se dveře otevřely uviděl ho. Bosse. A tentokrát to nebyl sen. Byl skutečný. Dveře se zavřely. Boss se rázným hlasem obchodníka zeptal co chce. Obchodník ukázal plakát. Prosazoval své nože celé dlouhé hodiny a čekal na jedinou reakci Bosse. Po několika hodinách se Boss usmál. Obchodník si myslel že má vyhráno. Ale jen si to myslel.

Obchodníka už nikdy nikdo neviděl. Říká se že Boss nože koupil ale ani jeden nezaplatil. Obchodník věděl do čeho jde. A také to vyšlo. Ale ten kdo zaplatil byl obchodník. Zaplatil velkou cenu aby mohl vidět Bosse.