CERMAT

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

„Už po mě jdou, jdou, jdou.“

- Odborník na Cereálie a esejista, Pan Ing. PhDr. Teodor Macek CSc.

„Kurva, kde mám auto ?“

- Ledově klidný údiv jednoho z pracovníků CERMATu, který má vyplněné maturitní archy v autě.

„Mámo, táto, v komoře je Zelený.“

- Vyjevený maturant, kterého překvapil v komoře pan Pavel Zelený.

Centrum Ekologicky Rozmístěných Močových Administrativních Trubic[edit]

Jednotka CERMATu hlídající převoz záznamových archů.
Jedno z hlavních hesel norského nacionalisty Anderse Behringa Breivika a také CERMATu .

Často si lidé také pletou CERMAT (SPERMAT) se známou CIZRNOU, pro pomalejší je příprava úplně jiná. I přes tyto nešvary se firmě velmi daří a není divu. Přes zimu se CERMAT (neboli SPERMAT) stal hlavním vývozcem uranu a tak prostě ví co je pro děti nejlepší. Pořad na ČT1 studio kamarád dokonce zvažovalo obsadit mezi hlavní moderátory členy "Močáku" lidově CERMATu. Společnost nikdy neměla ráda děti a proto se rozhodla nepodpořit výstavbu dětských hřišť v Drážďanech. Tato společnost se ve skutečnosti stává hlavní pákou celého českého školství a i ráda tuto metaforu zveřejňuje. Například "nepákuj mi tu na podlahu", "kde má tvoje páka páku ?" nebo odepsání na odvolání proti výsledkům z maturitní zkoušky pro studenta z pražského gymnázia "dáme páku ?". Tato společnost patří mezi hlavní práce Satana a ministerstva tělovýchovných kroužků keramiky. Zaměstnanci jsou podle dostupných údajů bičováni a bráni na vidle. Ti, kteří mají pokročilé stadium AIDS musí pravidelně darovat krev a nekuřáci jsou povinni v zaměstnání kouřit.

Zásahovka[edit]

Každá větší společnost má pro své účely určenou určitou určovací zásahovku která zasáhne a zasadí zásadní zářez do potřebného rozkroku. Zásahovka CERMATu má své specifické vlastnosti. Všichni členové do jednoho jsou vykastrováni, aby nemohla být jejich pozornost odlákana nezná(mou/mým) ženou/mužem. Nadále jsou vyzbrojení multifunkčním hřebenem, který samozřejmě úplnou náhodou vyrábí společnost kterou vlastní také pan Pavel Zelený. V zásahové jednotce musí být pouze lidé bílé rasy tzv. nadčlověci. No běloši, protože je pan Zelený rasista. Jednotka dohlíží takřka na vše co projde firmou a taky logicky vyjde z ní. Všechny doposud zaznamenané akce jednotky jsou shrnuty do krátkých serii seriálu CSI

Pan Pavel Zelený nenasytně vyplnil další didaktický test.
Z dobového obrázku můžeme usoudit že byl určitě nejhezčí Komandér na lodi.

imperátor s malým i Zelený[edit]

Velký milovník vína a vyplňovač didaktických testů, který dvakrát neúspěšně kandidoval na nobelovu cenu míru. V životě míří výš a jenom výš. Díky tomu se také stal již v padesáti letech nejmladším komandérem ve vesmírné lodi Aštara Šerana. Na vyplňování didaktických testů se stal takřka závislým. Jeho manželka jednou prohlásila, že manžel už nedá ani péro z ruky. Je známo že celá společnost SPERMAT vznikla a je provozována pouze panem Zeleným a již po čtvrté byl zvolen na doživotní křeslo ředitele této firmy. Díky mediální bublině, kdy vznikla tzv. mediální kachna o tom že byl pan Zelený odvolán si tet může v tichosti mnout ruce. Díky takřka nulovému náletu redaktorů blesku se může lépe a hlavně efektně věnovat svému ďábelskému plánu, který nazval VOYO [čti ojo] (můj svět zábavy). V mládí se věnoval hlavně hraní na honěnou, ale mezi jeho hlavní sny patřilo nic jiného než se stát capitánem na lodi Aštara Šerana. Bohužel se mu podařilo být jenom komandérem. S tímto výtokem se nechtěl smířit a tak 15.května třetího věku se rozhodl potlačit vzpouru na první velící lodi. To se mu podařilo, ale po pouhých dvou sekundách byla jeho loď zničena i s celou jeho posádkou. Pavel Zelený: "Pojďme na něj, vždyť je sám" (poslední slova tešně před tím než se vynořila neviditelná flotila Aštara Šerana).

Zelený vrací úder[edit]

Takto můžeme nazvat epochu, která následovala. I po roztřílení a výbuchu jeho lodi je schopen dál žít. Pomáhá mu přitom jeho oblek. S tímto oblekem ho můžeme vídat na veřejnosti a na současných fotografiích. Po neúspěšné vzpouře a výbuchu jeho lodi poletoval sám ve vesmíru. Překvapivě byl jen co bys kamenem dohodil od naší modré planety. Když zjistil kolik má času začal vymýšlet dábelský plán, který vyústil v podobě CERMATu. Incestní syn Aštara Šerana, Šimon Šeran II. měl touto dobou zase maturovat a proto tento ďábelský plán neměl žádné hranice a nic mu nestálo v cestě. Při příletu na zem, kdy pan Zelený bravůrně využil prolétajících holubů které nalákal na kousky rohlíku a doplachtil na nich kousek od Moravstánu se po několika nepovedencýh plastických operací radši uchýlil k nošíní svého nového obleku s korzetem. Tento oblek se musí každoročně aktivovat, jinak by pan Zelený zemřel. Aktivuje se tím když, větší polovina studentů nedá státní maturitní zkoušku. Proto je úspěšnost na testech takřka mizivá. Pan Zelený by nedovolil aby jedna úspěšná maturita navíc znamenala jeho smrt.

Když si napíšeš didaktický test, tak už jiný nechceš.[edit]

Didaktický test nemá jenom procvičit kdo jak je dobrý, ale také jakou má duši a povahu. Psaní didaktických testů je návykové a ve stáří způsobuje značné potíže týkajících se krvácejících průjmů a vykašlávání vlastních orgánů. Člověk který někdy prošel didaktickým testem patří k takzvané ztracené generaci, kteří příliš rychle dospěli. CERMAT nebude podávat informace týkající se správných řešení úloh v jednotlivých testech, protože se může stát, že některá úloha bude vyřazena nebo jí bude přiznáno více správných řešení.

Propadlíci[edit]

Taháky

Jsou to neuseskupené množiny vzniklé právě z derivačních hodnot určených cosinovou větou a algoritmem tlukotu tělovcikářového srdce, které plane láskou k dětem.Pro laickou veřejnost je můžeme označit za propadlíky, jsou to džecka (ne, tohle nemá nic společného s Bc. Michaelem Jacksonem), které měly bohužel méně bodů než ostatní a tím pádem nedostali v jídelně knedlíky polité máslíčkem, ale jen kostku sádla těsně vytaženou z lednice, která se rozpouštěla jen pohou teplotou ovocných a lahodných knedlíků.Vznikala jistá směs s posypaným cukrem a kakaem, která dusila džecka.Jak jistě víme z tělocviku tak knedlík zapáčen v oblasti hrtanu (čili dýchacího trajektu) způsobuje opravnou zkoušku z propadlého předmětu.No kdo by to chtěl? Snad každý kdo věří v sílu mikrovlných vln.Kdo jednou okusí ovocný knedlík, ten zůstané uvězněn ve skladišti v OBI.

Související odkazy[edit]