Diskuse:Emo

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Ach jo. Joxer je asi mešuge. --Zylbrsztajn 13:51, 26. 6. 2007 (UTC)

Tak proti tomuhle nic nemam... --Karkos 14:04, 26. 6. 2007 (UTC)

kdo je tajemny em?[edit]

pan Tajemny Em z Rychlych sipu byl taky emo?

ooo...:) tyhle stránky jsou fakt super pobavila jsem se jste fakt dobří u toho pejska sem se zasmala upe skvely noo ale...jen tenhle článek (emo) mi přijde trošku přehnanej...kažedj má svůj názor a tohle je ten můj tak jen aby se někdo nenaštval...Slovo emo je ze slova emotivita jsou to citlivi lidi a mnohdy lepší než někteří normální...Za to že se řežou je nemusíte odsuzovat...Nedokážete pochopit ty problémy ktere je k tomu vedou...nevite jak je tezky mit mamcu ktera umira na rakovinu...stracet milovanou osobu je tezky..:)...nic proti tenhle clanek je skvele napsanej ale emo nemusi byt v kanalu...kdyby se tvuj nejlepsi kamos pokusil o sebevrazdu z nejakyho duvodu odsoudil bys ho? ne,protoze ho mas rad a na tom jestli je emo ti uz tak nesejde..:)a neni emo jako emo Ps: sem emo,nejsem lezba,nejsem krava,nemam jednu nosni dirku vetsi nez druhou..xD a nemam zadny dalsi vady... ej to jen tak fakt si to neber zle jen muj nazor..:) je to neco jako odsuzovat metalisty,rapery a vsechny styly..:)--Kachniczka 24. 10. 2010, 21:07 (UTC)

Hele, asi takhle, tohle je humoristickej web, jehož účelem rozhodně není nikoho urážet, i když je nám všem jasné, že tomu tak je. jene tak to bylo vždy, blondýnkám se nelíbí vtipy o blondýnkách, židům ty židovské, málokterý pepíček by se zasmál vtipu o pepíčkovi. Jestli jsi teda, jak tvrdíš, emo, je téměř jisté, že se ti článek nelíbí... ať už je pravdivý více, či méně (spíš méně, vím, jak se takovéhle články píší). --Vygoš 24. 10. 2010, 22:13 (UTC)

Jo jo jasný byl to jen můj názor...Jak říkáš humoristickej...možná by mi to taky přišlo vtipný nepatřit k těm uráženým!...:)...Tenhle článek by mohl být vtipnej,i kdyby byl zalozenej na pravde...Ale je napsanej tak a je to asy správně ..:) Jen jsem chtěla napsat to co si myslím...A dekuji --Kachniczka 25. 10. 2010, 21:05 (UTC)

Nic se neděje a není zač...mimochodem, mé moto zní "Dělejme si srandu ze světa, nebo si svět udělá srandu z nás", v jehož duchu jsem napsal článek Dřevárna, ačkoli jde o hru, které se zůčastňuji často a rád. Měj se. --Vygoš 26. 10. 2010, 20:15 (UTC)

Pastelky[edit]

Zdarec....dost mě pobavily EMO PASTELKY, ale nemůžu rozluštit všechny názvy. (což je podle mě škoda) Můžete mi někdo uvést zdroj ze kterého jsou, nebo jestli přímo víte co je na nich tak to sem vypsat ¿ Díky..... -Dejf-

Mrkni sem, mají ten náš obrázek ukradený, upravený a zvětšený. --Pykhal (diskuse) 24. 5. 2016, 20:53 (UTC)

Jeee...díky moc....ani jsem nečekal, že mi někdo odpoví, každopádně fakt děkuju....z toho se už něco vyčíst dá. Jo a taky poklona tomu kdo ten obrázek vytvořil. -Dejf-