Diskuse:Hostinec u Kollerů

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Tento úsporný systém umožnil srazit cenu piva na nejmenší ve městě.

V Ujezdci mame pivo aj za 15 a taky Janacka. No a jelikoz brodocentriste za komancu Ujezdec anektovaly, tvrzeni o nejlevnejsim pivu ve meste je chybne! --78.128.178.79 18. 1. 2009, 19:14 (UTC)

Ty ses mosél rychlo odstěhovat, poněvač si dajako vedle. Úježďané totiž po 4. třídě chodili do školy na sídliště a tam byli vždycky dobří učitelé. Ten, kdo neumí psát háčky a čárky by určitě neprošel. Zadruhé za 15 by to musela být volaaká akce, nebo ředěná desítka. Ináč příště se představ, anonimita často zavání. --Ervín 23. 2. 2009, 09:36 (UTC)


To je zajímavé, tato stránka (Hostnec u Kollerů) je první stránka na Necyklopedii, u které jsem se ani jednou nezasmál. Jinak obvykle řvu smíchy, až slzím. Pokyrek (diskuse) 10. 11. 2013, 08:48 (UTC)


Přiznávám se: Je to spíše osobní, jelikož jsem v této hospodě strávil spoustu pěkných chvil. Rovněž však o řád méně krušných.
Nemám snad právo, coby správce, jež v těžkých i nejslavnějších chvílích Necyklopedie dnem i nocí bděl nad hladkým chodem všeho kolem, napsat o své oblíbené hospodě a (dle mého) s celospolečenským kontextem?? (kouření)
Vytištěný článek visel na nástěnce vedle místní proslulé „Hospodské fotbalové ligy“ a osobně jsem na něj z místního hlediska dodnes hrdý. Polovina lidí v článku a na fotkách je po smrti!!!
Napsal jsem mnoho horších článků (mnoho svých starých článků jsem také sám smazal), ale vždy jsem myslel pozitivně a v dobových souvislostech. Kritické hlasy jsou zásadou demokracie. Děkuju Ti za názor. --Ervín (diskuse) 12. 11. 2013, 12:08 (UTC)