Diskuse:Irské Referendum
Možná bych měl vysvětlit, proč jsem dal rychle upravit, ač z těch tří včerejších článků se může tenhle považovat za nejlepší. Nezdálo se mi totiž, proč jsou do toho zapleteni Havel a Zeman, výsletkem jsou tři zcela nesourodá témata.--Karkos (diskuse) 6. 4. 2013, 15:24 (UTC)
Inu nemyslím si, že by výsledkem byli tři nesouvislá témata. Pokud píši o pojmenování, přejmenování něčeho, nemohu Havla minout, neboť v jeho jménu se přejmenovává kde co a dokonce v souvislosti s přejmenováním jedné ulice v Brně (bývalá Gotwaldova, dnes ví čert) hrozí první mě známé Irské referendum v Zemích Koruny Vaškovic. Odstavec s Miloškem je jasně pojmenován jako "Fiktivní případ téhle vopičárny". Nešlo mi o serióznost, ale o srandu, kde jsem nějak považoval hranice za volnější... Ve vážném tónu jsem to přeci mohl napsat na Wiki... Tedy slovy dávné selebríty: Co jsem napsal, napsal jsem. Já za sebe to přepisovat nebudu. Může samozřejmě kdokoliv jinej. Nebo si to přátelé smažte. Já jsem s tím co jsem do světa pustil spokojen a zbytek je na vás. Mimochodem se mi zdá, že jsem dodržel pravidla. Alespoň tedy některá. Nepojednávám o Čakovi a vyvaroval jsem se nezaujatého pohledu. Ale jak říkám, vaše pravidla, váš web, vaše volba. Jo a Nytrovu rekci nějak nechápu... Eldedkus (diskuse) 7. 4. 2013, 13:16 (UTC)
Ovšem Irové Havla znali, například citace: Úvodní slovo pronesl Hugh Brady, rektor UCD, a výstavu zahájili Attracta Ingramová, ředitelka Institutu politologie a mezinárodních vztahů UCD, a velvyslanec ČR v Irsku Josef Havlas. Z projevů vysvítal obdiv Irů k osobnímu vkladu Václava Havla pro kredit České republiky ve světě. Návštěvníci vernisáže spontánně oceňovali silnou výpovědní hodnotu, autenticitu a vysokou uměleckou kvalitu černobílých snímků Oldřicha Škáchy. --Nytra (diskuse) 7. 4. 2013, 18:10 (UTC)