Diskuse:Koziatrie

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Starého slona popadla druhá míza? Každopádně je to vzrušující výzkum.--Nytra 16. 2. 2010, 18:57 (UTC)

Právě proto ten obrázek byl u toho odstavce kde je psáno že se se tím nezabývá, nechápu co tím chceš říci, ostatně jsem tam dopsal příslušný obor kterým se také nezabývá. Proč to tedy rušíš?
Článek se mi jevil jako dost nudný, jen ty obrázky to polidšťují.--Nytra 19. 2. 2010, 19:42 (UTC)
Nytro, článek je samozřejmě velmi nudný. Je záměrně čistě encyklopedického stylu, parodizující. Hemží se to tam kategorizací, tříděním, členěním, pseudoodbornými termíny. Něco to má připomínat. Věř, že každé slovo bylo pečlivě váženo a obrázky hrají důležitou roli. Je to stručný úvod do problematiky. Vyjadřování je zkratkovité a nesvědčí mu příliš nafukování a rozmělňování (víceňadrové procesory). Tvoje úpravy jsou z jiného těsta, jiným stylem. Čtyřprsá žena se zobrazuje jinde, jestli se Ti líbí, zkusím ji tam vložit maličko jinak. Když jsem ho psal, obával jsem se, že se objeví tendence k němu přidávat kdejakou prsnu, to se potvrdilo, kdosi už začal vytvářet galerii. Pořád si myslím, že často méně znamená více. --Staryslon 19. 2. 2010, 21:26 (UTC)
Napsal si velký odstavec s čím se nebude výzkum zabývat tak jsem si myslel že tam může být více příkladů.Že by to bylo rozmělněné... Asi napíšeš ještě jiný článek do serie tak třeba to bude o něčem podobném.Mi se článek nechtěl psát.--Nytra 19. 2. 2010, 21:37 (UTC)
Mi se to líbí je to zpestření, není to tak suchopárné, je tam ten mamut a zdálo se mi že málo žen. Třeba se někdo ještě vyjádří.--Nytra 19. 2. 2010, 21:40 (UTC)
Snad jsi spokojenej, tahle verze se mi líbí a taky se mi správně zobrazuje. --Staryslon 19. 2. 2010, 21:45 (UTC)
Nebazíruju na provedení, jde spíše o nápad, jestli jde pak přizpůsobit k obrazu článku, to je druhá věc, vše smazat je jistě jednodušší. Žádný článek není nikdy dokonalý, to by se zvrhlo na autorskou knihovnu a každý by si uveřejňoval jen svá díla s copyrightem a nesmělo by se na to šáhnout, myslím že Necy je o něčem jiném. Tak si zas nemysli že ti chce každý pokazit. Jsou i jiné názory. --Nytra 20. 2. 2010, 09:37 (UTC)
Proč by nemohly dostat doporučení?--Nytra 2. 3. 2010, 18:10 (UTC)
Pro výrobu ňaderné energie se přece nejlépe hodí pořádná prsa, kde jinde by měly dostat doporučení než na Koziatrii? Aspoň jsem zatím neslyšel o jiném vědeckém oboru který to řeší. Ostatně tu chybí ty ňaderné kategorie a celkem jistě je je to jedna s nich, to tam nemůžeš doplnit?--Nytra 2. 3. 2010, 18:18 (UTC)
To je pravda. Ale protokol s lízátkem a s ňadernými kategoriemi je finále článku, jakási minipointa, ta věta skončila, má svůj sloh, nejde nafukovat. To je náš věčný spor. Ty si myslíš, že více je lépe, že komplikované souvětí se dá číst. Já jsem pro stručnost point, ne pro rozmělňování. Nech mi to promyslet, zde to není o elektrárnách, snad je tam dostanu s ohledem na charakter článku. Bohužel moje hlavní činnost u počítače je obživa a pořád bojuju s časem. --Staryslon 2. 3. 2010, 18:40 (UTC)
Myslím jako další odstavec, Ňaderné kategorie, když se to dotáhne může to být nominováno mezi vysoce odborné články ovšem mazáním se to nemůže podařit.--Nytra 2. 3. 2010, 18:42 (UTC)
P.S. Samozřejmě, že jsem myslel na Ňaderné kategorie, to je téma na tematicky navazující samostatný článek, podobně jako Viskozimetr. Přilepováním slohově neobratných vět kvalita článku neroste. --Staryslon 2. 3. 2010, 18:47 (UTC)
Ňaderné kategorie by byly případné, každý poživatel nemá trpělivost se propracovávat komplikovanými odkazy, je otázka přijatelné délky článku, někdy je vyčerpávající malý článek někdy je lépe větší, než více článků, o tom se vedou nekonečné flame. Je to dost subjektivní názor.--Nytra 2. 3. 2010, 18:53 (UTC)
Byly by velmi případné, ale je to ošemetné téma, aby bylo vtipné a ne trapné. Zatím si netroufám, možná pro někoho mlašího.....
Každopádně si myslím že Ňaderné kategorie by se ještě do toho článku snesly, nad námětem je třeba přemýšlet. Zatím jsem neslyšel jiný názor než od tebe, že by to nikoho nezajímalo? Zdá se že gayové tu až tak nejsou. Proto jsem nadhodil tu kategorii o vhodnosti k výrobě ňaderné energie, Necyklopedie je s větší části založena na provázanosti odkazů, je to třeba dodržovat. Když námět smažeš už se nikdo nedozví a přitom by někoho něco napadlo. Články se tady nepíšou proto aby byly definitivní jak už jsem několikrát vzpomněl. Vývoj někdy trvá dlouho, proto to to je a vždy jsem byl proti bezhlavému mazání různých nepodařených článků na první šup, občas se s toho něco vyklubalo. Nezdá se mi že tu má někdo patent na rozum, kromě správců kteří to mají v popisu práce. Dá se rozeznat jestli někdo něco kazí schválně nebo se snaží a na to třeba nemá, nebo má jen myšlenku. Pro to mi to někdy připadá jako vandalismus když někdo něco smaže jen proto že to odporuje vžitým představám a nedej bože těch jeho.(Faktická poznámka jako ve sněmovně)--Nytra 2. 3. 2010, 19:11 (UTC)
Nytro, mě už to trochu vysiluje. Zase mě káráš, ale já nemažu bezhlavě. Mám pocit, že Ty bezhlavě přilepuješ, to je horší. O provázanost se snažím, ale nesmí trpět kvalita textu. O tvém námětu celou dobu přemýšlím hledám, jak ho tam dostat, aby seděl, jak naformulovat a kam to dát.....

P.S. Gay by se pro takový článek lépe hodil, měl by Nezávislý úhel pohledu.... :-) --Staryslon 2. 3. 2010, 19:23 (UTC)

Toto je plná pravda, jinak to neber že tě do něčeho nutím byl to námět třeba někoho něco napadne, třeba tos dobře zakomponoval do stávajícího, jen jsem myslel že když nakousl Ňaderné kategorie tak by tam měly být, nemusí se to uspěchat aby neutrpěla kvalita sexu, vlastně textu.--Nytra 2. 3. 2010, 19:42 (UTC)

Viskozimetr, asi jsi ho tam zapomněl dát nebo na Viskozimetru je odkaz sem, tak jsem to tu někam dal.--Nytra 4. 4. 2010, 05:13 (UTC)