Diskuse:Pánev

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Šablona Smazat je v jádru logická, převážně kvůli absenci jadrného humoru. Prosím současné monarchy, aby promazali mé mnoho let staré a často pitomé články. Byla jiná doba, nebyli sociální sítě......

ale to je vedlejší. Článek je jaksi milý. Mám v TV 100 kanálů (více jak potkani), a na čtvrtině z nich neustále někdo míří pistolí jinému na hlavu. nestačím to přepínat. Na další čtvrtině mých oblíbených dokumentů žerou lvi čerstvě narozená mláďata pakoní.

Možná mi rozumíte, já bych to nemazal.

Nevím jistě, zda můj dnešní výlev po mnoha letech bude mit pokračování, ale v důchodovém věku a naprosté ztrátě fyzické kondice to nelze vyloučit. Jenže tehda jsem měl formátování a většinu odkazů v malíčku, dělal jsem šablony. Dnes si nepamatuju skoro nic. Snad je to zasunuto někde v mozkových buňkách, poněvadž fotbalovou terminologií řečeno, jsem žádnou vyšší ligu nechlastal, sotva I. B třídu. Uvidíme, až se tu porozhlédnu. Dnes je údajně poslední tropický den a noc. Nemohu spát. Zdravím všechny "Staré i snad budoucí známé" Ervín (diskuse) 9. 8. 2018, 22:49 (UTC)