Disney Channel

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

„Díky, jsem za ty role opravdu vděčná!“

- Demi Čůráto o děkuje za role toaletního papíru, které jí byly poskytnuty Disney Channelem, když měla průjem
Známá kladivofilka Miley Cyrus si na Disney Channelu hrála na zpěvačku
Selena Gomez byla jako malá zneužívána tlustým fialovým dinosaurem, dnes je z ní "hvězda"
Typický divák Disney Channelu

Disney Channel je telelevizní kanál, který má schopnost vymývat méně inteligentním dětem zbytky mozku, které ještě mají v hlavě. Daří se jim to pomocí působení na jejich podvědomí. Do všech svých pořadů totiž dávají hlasitý smích, který dětem podvědomě napovídá, aby se jejich trapným pořadům smály.

Vznik[edit | edit source]

Disney Channel vznikl v roce 2009 z kanálu jménem Jetix a okamžitě začal dětem vymývat mozky. Svými pořady jako "Kouzelníci z Chánova" nebo "Hannah Montana" se postupně dostával do jejich podvědomí a níčil jim poslední zbytky zdravého uvažování.

Pořady, seriály, hlavní postavy[edit | edit source]

Dříve tlustým fialovým dinosaurem zneužívaná Selena Gomez se najednou stala hvězdou a jako jedna z ústředních postav již zmiňovaného seriálu "Kouzelníci z Chánova" má velký podíl na vymytí dětských mozků a také toho dokázala využít. Stala se totiž velmi slavnou "zpěvačkou", protože dětem kromě mozku zníčila i jakýkoliv hudební vkus. Podobně je na tom i známá kladivofilka a milovnice demoličních koulí Miley Cyrus, která začínala jako ústřední postava také již zmiňovaného seriálu "Hannah Montana", kde si na zpěvačku hrála a vymyla dětem mozky natolik, že se nakonec opravdu "zpěvačkou" stala. Kvalita jejího vystupování už je druhá věc. Místo na tomto kanálu si získalo i další děvče, které bylo v dětském věku zneužíváno pedofilním fialovým dinosaurem. Demi Čůráto dostala na Disney Channelu rolí hned několik, ale nejvýznaměji se zapsala do podvědomí hloupých dětí svou rolí ve filmu Camp Rock, kde se jako jedna z ústředních postav zamilovala do jednoho z členů kapely Jonas Brothers, která si hraje na rock, ale ve skutečnosti ani hrát neumí. Právě Jonas Brothers jsou taky jednou z významných postav kanálu. Stejně jako všichni ostatní "umělci" mají na Disney Channelu svůj vlastní pořad, kde se snaží dětem předhazovat něco co se tváří jako rock, ale ve skutečnosti je to obrovská kupa hoven.

Divácká obec[edit | edit source]

Jak už vylo v předchozích odstavcích článku několikrát zmíněno, tvoří diváckou obec Disney Channelu hlavně méně inteligentní děti. Většina z nich už je na tomto kanálu téměř závislá a u jeho trapných pořadů se kvůli signálům do podvědomí jako je například hlasitý smích doklíčovaný do všech pořadů, neustále smějí a vlastně už ani nevědí čemu. Průměrné IQ diváka Diseny Channelu se pohybuje okolo čísla 20, což už je skoro katastrofické. Je to také předzvěst zlé budoucnosti světa, protože významné procento příští pracující generace budou tvořit lidé s vymytým mozkem, bez vkusu.