Elf

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Elf - člověk lesní[edit | edit source]

Reálná podoba Elfa

Elfové, německy zwölfen [cfelfové] (nesprávně, protože cvelfové jsou jejich vyšší vývojový stupeň), nebo anglicky Tom Cruise, jsou reálné bytosti původně zřejmě pocházející z Nového Zélandu. Jejich velký civilizační boom je přisuzován nechtěnému exportu zvířecími přepravkami patřící hercům filmového spracování Pána prstenů. Jejich původní jméno pocházející z Australštiny zní Álf (zřejmě kvůli australskotypického skomolení původního anglického slova elf), ale používají se i jiná označení, či přepisy: alpa, elbe, alf, chléb, naab. Téměř všichni antropologové se shodují v tom, že mají mnoho společného s lesy nebo alespoň s přírodou, jelikož jejich nohy jsou typickým domovem pro mnoho zeleně, jako plísně, či houby.

Elfové v historii[edit | edit source]

Hitlerův Elfí portrét pořízený náhodným umělcem v Bavorských lesích

Nikdo dodnes neví, jak Elfové přesně vznikli. Existují různé teorie, avšak nejpravděpodobnější je, že se Elfové ukryli v lesích a okousali si uši do špičata v zájmu změny vzhledu ze strachu z Chucka Norrise, který prohlásil že "tito lidé nikdy nedorostou do výšky kopu z otočky, tudíž nemohou žít důstojný život".
Nejznámějším Elfem v historii je nepochybně Kain Prvorozený, známý především díky vraždě svého neelfího bratra Ábela, který byl vyšší, měl normální uši a rodiče ho měli radši.
Mezi další známé elfy a jejich hlavní představitele patří například žokej Josef Váňa, herec Warwick Davies, ale také bývalé přední světové politické ikony jako George W. Bush, Adolf Hitler, či Královna Viktorie. Pozadu nezaostává ani zakladatel elfí basketballové ligy Karel Marx
Má se za to, že elfové stáli za mnohými světovými převraty, jako 2. světová válka (známá také jako bitva o Středozem), několik ekonomických krizí (patrně jako odplata za kácení deštných pralesů) apod.

Jak poznáme elfa?[edit | edit source]

Typický elf má většinou špičaté uši, která se však kvůli infiltraci dají jednoduše upravit do lidského tvaru a to zejména ušní dietou, která spočívá v zákazu okusování uší a trpělivostí s dorůstáním.
Nadále Elfova výška nikdy nepřesáhne 170 cm. Větší jedinci jsou likvidování v zájmu zachování čistoty krve a prevence proti nevyrovnanosti v Elfí basketballové lize, označované také jako golf.
Elfové taky nejsou nijak krásní, jak by se mohlo zdát o čemž vymlouvá i již zmíněná plíseň nohou. Charakteristickým znakem jsou dlouhé a špinavé vlasy (Karel Marx), které jsou po dosažení kreténosti (obdoba plnoletosti u Elfů) stříhány na krátko, a často jsou velmi mastné Adolf Hitler.
*Karel Marx nikdy nedosáhl "plnoletosti", čemuž je přisuzován i fakt, že se později stal komikem.

Fantasy Mystifikace[edit | edit source]

Jasný důkaz o vlivu G. W. Bushe na natáčení Pána Prstenů

Ač se podle nejrůznějších filmů a počítačových her zdá, že jsou Elfové pěknějšími, sličnějšími a chytřejšími kopiemi lidí, opak je pravdou! V čele firem, a prokudcí většinou totiž také stojí Elfové, kteří jsou velice pobouřeni svou podprůměrností a tak dělají vše pro to, aby si světu neznalý člověk myslel, že být Elfem je vlastně výhra. Pro hovoří i jasné a přehnané přednosti těchto komerčních elfů, které jsou přesnými opaky jejich nedostatků. Povšimněme si například filmu Pán Prstenů (natočeno na Novém Zélandě - elfí domovině), kde jsou Elfové znázorňováni jako vysoké, pěkné blondýnky (jak průhledné) a lidé, jako slabý a opilý národ. (pozn. redakce: Díky patriotistickým elfím odborům se ve filmu naštěstí objevila i reálná podoba Elfů. Produkce však v tajnosti změnila její jméno na Hobiti.)