Druhá světová hádka

From Necyklopedie
(Redirected from 2. světová válka)
Jump to navigation Jump to search
Zmrzlí němečtí vojáci v Rusku
Hitlerovo trumfovní eso při vyjednávání, sympatický Vídeňák obersturmbannführer Waffen-SS Otto Zkouřeny

Druhá světová hádka byla hádka mezi Hitlerem a Stalinem o to, kdo zabere více území a také kdo dokáže poslat víc lidí pod kytičky. Později se do ní připojili i další politici, ale ti nevěděli „vo co go“ a draze za to zaplatili. Po hádce brzy následovala válka.


V Rusku nazýváné Velká vlastenecká hádka (protože se v ní hádali všichni vlastníci o kus chleba), v USA nazýváno World Wrangle - 2 (WW2 - jedná se o další díl z oblíbené série. Čím víc W, tím měla daná hádka větší sledovanost. Série se statisticky menším diváckým ohlasem se označují jednoduchým V (VW - Vietnam Wrangle). USA používají k prosazování svých argumentů též známý Wrangler). V českých zemích je tento rozpor nazývám jako 2. světová hádka, protože se ho jinak vyjma čechů zúčastnil celý okolní svět (a to dokonce i slováci kteří hádku vyhlásili USA a oficiálně jsou stále v hádce - takzvaná hádka nekonečná. Vyhlásit a k tomu být v hádce s USA po 65 let, na to v čechách nikdo koule nemá).

„V čechách mají koule akorát holky“

- redakce časopisu Čili Chili 1/2010

„Jak má ten Hitler hrát když má Stalin v rukávu schovaný trumfy“

- Dalibor Janda

Průběh hádky[edit]

Vše začalo tím, že se dva Nizozemci pohádali o krajíc chleba. Tato hádka se dostata k Hitlerovi, Stalinovi a také Polsku, která tuto hádku popírala, což bylo důvodem, aby vyslali Stalin a Hitler své poddané na Poláky. Když Hitler viděl rychlý úspěch, radostí se hrozně opil a zaútočil na všechny okolo. Státy a státečky byly překvapeny rychlým úderem vojáků vyzbrojených bombami se smrdíkem a prdíkem (bomby se na záchodech plnily již léta předtím), díky čemuž byla obrana doslova smetena. Evropa byla dobyta během několika týdnů.

Stalin však měl za ušima. Nehnal se tolik do zbrklého dobývání, útočil jen, aby se neřeklo. Věděl, že Hitler to nevydrží a vrhne se na jeho skvělý Sovětský svaz. Stalo se tak a střetla se Hitlerova a Stalinova armáda. Jenže tady Hitler skončil. Rusko je sakra velká země a bomby ze smrdíku a prdíku, Hitlerovy největší zbraně, tu mají malý účinek kvůli sibiřským větrům. Do toho přišla ruská zima a Hitlerova armáda, změkčilá teplem Evropy, zmrzla.

Ovšem nejhorší dopad to mělo na Velkou Banánii, kam Hitler poslal svoji manželku Václavu Klausovou. Ta tam odpálila Chuckovy bomby a zdevastovala celý ostrov. Říká se tomu Bitva o Banánii i když žádná nebyla !

V tu samou chvíli si konečně Amíci uvědomili, že v Evropě je válka, s čímž Hitler nepočítal. USA začala podporovat odboj proti Němcům a nechávala Hitlerovým vojákům podstrkovat nejtvrdší chlast v kombinaci s Playboyem, čímž úplně zlikvidovala jejich morálku. Poté dala do první linie Chucka Norrise, před nímž každý zdrhal, a američtí vojáci vítězně táhli Evropou, jako kdyby ji těžce dobývali.

Chuck Norris, jak jde do války proti Německu.

Když viděl Hitler naprostou porážku svých armád a uslyšel vítězný smích Stalinův (zněl podobně jako „Vidíš? Kdo měl pravdu?“), spáchal jako první emo sebevraždu.

Takto by vypadala německá armáda v bitvě s Moravskou osvobozeneckou armádou. S holými zadky proti pověstmi opředené úderné jednotce z Brna. A okolí.

Československo ve druhé světové hádce[edit]

Československo bylo před válkou (ale po hádce) přidáno k Německu, což se Hitlerovi podařilo jen s podpisem několika evropských mocností. Tyto podpisy získal snadno: jednoduše pozval evropské prezidenty do hospody, tam je opil a pak jim dal podepsat německou nadvládu nad Československem (někdy se tomu říká Mnichovská pohoda). Češi nemohli nic dělat, celá Evropa by jim hrozila válkou, kdyby neposlechli to, co je psáno.

Spekuluje se ale, proč Hitler Československo jednoduše nedobyl. Pravděpodobně se Hitlerovi nechtělo bojovat s Moravskou osvobozeneckou armádou rozšířenou o rozlícené Čechy a Slováky a nerad by zničil zdejší pivovary aby Čechoslováci nezjistili že je válka. To se mu dařilo tutlat do roku 1945, kdy se Němec opil v hospodě, zničil tamní výčep a to rozpoutalo totální válku.

Výsledky války (listina)[edit]

Pořadí Kdo obsadil pozici
1. místo tým Spojenci (USA, SSSR, Anglie, Francie a další...)
2. místo tým Osa (Německo, Japonsko a Itálie)
... Země jako Československo, či Polsko byly podle oficiálního pořadí na prvním místě (kontumačně). O několik let později však vyšlo najevo, že se umístily na nižší pozice, které nejsou v tomto žebřičku zahrnuty...
Merkava-2.jpg Války edit 
Atomové bomby na velrybyBitva na Bílé hořeBitva u BasryBitva u Little Big HornuBitva u VídněBlitva u SudoměřeCovidová válkaČesko-norská válkaDesenská Covidová válkaDívčí válkaFlamewarHitlerovo vítězstvíChilsko-česká válkaKonfliktní týmKopřanská krizeKřižácké výpravyPedijská válkaMalá Desenská válkaNultá světová válkaPrvní světová válkaDruhá světová válkaRovníková válkaŘeporyjská válkaSedmidenní válkaPrvní Desenská válkaDruhá Desenská válkaTřetí Desenská válkaSlovensko-francouzská válkaStalingradský kotelStudená válkaSvětová válkaSyrská občanská válkaŠumavské povstáníŠvýcarská invaze do LichtenštejnskaTřetí světová válkaVálka dvou NecyklopediíVálka s čolkyVálka s švábyVálka volůZimní válka
Neverscript.png
Dějiny světa
Velký třesk (stvoření světa) - Pravěk (lovci mamutů - doba plastová) - Starověk (antika - rok nula - starověký Říp) - Středověk (křižácké výpravy) - Renesance - 17. století - 18. století - 19. století - 20. století (1. světová válka - 2. světová válka - 3. světová válka - studená válka - teplá válka) - 21. století - 22. století - 48. století - Věčnost