Eurobýt
Eurobýt (neplést s Eurobyt, to je věc nedostupná) je oslavná hymna lidu evropského, obyvatel Evropy. Má mnoho forem a tvarů, přičemž tvořena jest paradoxně Japonci. Ovšem na začátku to příhodně ztvořili Italci a nikdo ani přesně neví proč zrovna oni, znalci se však domnívají, že to za to může tehdejší prezident Davide Rodigieri. Jeho amerikanizované jméno totiž figuruje ve známe hymně "dežaví" a jak již název napovídá, mnoha lidem se tato hymna stále vrací do hlavy, proto se z ní stala modla. Jinou variaci této hymny můžeme vyslyšet ve skladbě "Running in the 90s" čili "Běh v devadesátkách". Zase jak již název napovídá, tok času se v Evropě zastavil.
Eurobýt má i velmi sociálně-politický podtext. Usuzujeme takto z hymny "Gas! Gas! Gas!" čili "Plyn! Plyn! Plyn!, čehož jak již potřetí název napovídá je v Evropě nedostatek a je drahý.
Eurobýt a provoz[editovat | editovat zdroj]
Pravý Eurobýt se provozuje za provozu vozidel provozovatelem se zadním pohonem kol a předříkavání slok linouci se z audio zařízení vlastního výběru, nejčastěji rádia. Pro správný výkon procesu je potřeba řádně řezat zatáčky a kroutit volantem proti směru jízdy. Příhodná je nízká přilnavost pneumatik, třeba v zimě. Jedná se o úkon dosti nebezpečný, avšak excelují v něm jezdci Rallye, čeští traktoristé a Chuck Norris.
Zakázaná vozidla[editovat | editovat zdroj]
- elektrické
- parní
Nevhodná vozidla[editovat | editovat zdroj]
- náklaďák
- psí spřežení
- kůň
Vhodná vozidla[editovat | editovat zdroj]
- Suvbaru
- Škoda Felicia
- vlak s funkcí vícetraťového smyku
- Hnujdaj
- Tojota
- Hnissan
- a další...
Eurobýt a Japonsko[editovat | editovat zdroj]
Hned jak Japonská dělnická třída (všichni) pochopila, co Eurobýt známená, přidala k tomu legrační taneček, který vychází z principu šlapání zelí, máchání rukama a hajlování. Ukázku můžeme spatřit i na videu. Dnes je v Japonsku všeobecně známo, že takto se v Evropě tančí a modlí.
Stále postupujícího trendu se chytli i nezávislí umělci, kteří svoji tvorbou zahrnuli všechny stánky s blbostmi na Kometě.
Eurobýt v Česku[editovat | editovat zdroj]
Se stále sílícím vlivem Tomia Okamury a Policie ČR se v Česku Eurobýt tolik neprovozuje, jako třeba v sousedním Deutschlandu nebo v Italsku, což je Škoda.