Eutanázie

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search


Nešlápněte do hovna.jpg Nepotěšil jsi mne chlapče, ale ani já tě nepotěším. Najde se nějaký hrdobec (hovnivál), který SPRASÍ tento článek?
Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem Asie.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Eurasia (orthographic projection).png

Eutanasie, též Eutanázie je to to zbylo z Eurasie, poté co celou Evropu ovládla radost (řecky EU).

Tento pojem byl odjakživa populární v Rusku, které se pro svou polohu na rozharní Evropy a Asie cítí být povoláno k ovládnutí celé Eurasie (teda kromě Sikkimu).

Vyhnanci na hranici Evropy a Asie – tedy uprostřed Eutanázie.
Vyhnanci na hranici Evropy a Asie – tedy uprostřed Eutanázie.

Přibližně v polovině 20. století známá rapová hvězda Adolf Hitler složila svoji hitovku "Ich habe penis und automobile, what you gonna do?". Jeho vystupování okamžitě vzbudilo obrovský rozruch a několik měsíců nato vyhlísilo Somálsko Německu Druhou světovou válku. Hitler byl zničen, jeho LP spálena a Somálsko odkoupilo práva na nahrávání muziky žánru eutanázie. Od té doby se po tomto pojmu slehla zem.

V Somálsku se eutanázie stala označením pro druh pohlavního styku, kdy dotyčný neváhá zabořit svůj úd do čehokoli, co má díru. Nepleťe si to ale s nějakými úchylkami, či perverzními jednotlivci, jež se chovají nevhodně k ženám pod záminkou lásky a dlouhodobého vztahu. Nikoli. Na eutanázii jeden opravdu jen tak nenarazí. Už proto je třeba jí věnovat pár minut a přečíst si tento článek.

Dnes lidé užívají slova Eutanázie jakožto označení pro usmrcení se souhlasem poškozeného. To je samozřejmě blbost. Americká společnost na výrobu a produkci počítačových her Running with scissors dodala své hlavní postavě ve hře Postal charakter, jenž si dělá srandu ze všeho co mu přijde pod ruku. A zbytek, co mu pod ruku nepřijde, zabije. Několikrát během příběhu ho však můžeme slyšet mluvit o eutanázii. Opravdu je tomu tak!

Eutanázie tak zůstává tichým slovem v našich srdcích, pod kterým si každý představuje něco jiného. Více než 50 let se význam neustále modifikuje a mění. Proto si pod ním dnešní lidé mohou představit také sekačku na trávu, bobkový list, americkou ligu pro ochranu zvířat nebo kurz mezi českými korunami a eurem. Je jen na vás, jak s ním naložíte.