Konečné řešení studentské otázky

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search


Nešlápněte do hovna.jpg Nepotěšil jsi mne chlapče, ale ani já tě nepotěším. Najde se nějaký hrdobec, který SPRASÍ tento článek?
Steamroller.JPG Stop hand transparent.gif TENTO ČLÁNEK POTŘEBUJE PŘEJET PARNÍM VÁLCEM!!! Stop hand transparent.gif
Někdy jsou základy v takovém stavu, že je nejlepší socialistickou údernickou metodou vše srovnat se zemí

a začít budovat znovu, lépe a radostněji.

Konečné řešení studentské otázky byl problém, který trápil Ilumináty celého světa již od Diaspory Studentů z Arábie.

Mnoho Ilumanátů se snažilo najít řešení této otázky, například Varle Marx si pohrával s myšlenkou, že by proti studentům poštval Dělnickou Křídu. Celá myšlenka ovšem ztrozkotala na tom, že v Prusínsku se Dělnická Křída rozhodla vyřešit Cheesařskou otázku.

Dalším zástupcem Iluminátů, který se pokusil najít konečné řešení studenské otázky byl rakouský malíř Adolfeen Hitman. Jeho řešení bylo ovšem natolik extrémní, že jej i samotného Hitmana samotní Ilumináti zavrhli.

Po Hitmanovi nastalo na dlouhou dobu ticho. Nikdo nebyl schopen přijít s návrhem konečného řešení. Až do osudného roku 1968. Ten rok se stalo několik věcí. Prusínci přijeli na návštěvu do Čečenskoslovinska, Hégr přišel na číslo svého dřezu a byla založena nová společnost, Pláštěnka GmbH. Jejím cílem bylo konečně vyřešit studentskou otázku, a to pomocí Gatevirů. Jedná se o viry připomínající svým tvarem lahve vodky, jejichž hlavní vlastností je infikování studentů, a mystifikování jejich myšlenek na vzdělaní, za myšlenky na Alkohol.

Již se objevilo mnoho Gatevirů, v utajení za Coronaviry. Žádnému se však nepodařilo docílit konečného řešení studentské otázky. Až do teď. Na předzim 2019 se v Činské Lidoopové Republice objevil Gatevir, veřejnosti znám jako SARS-CoV-2. Byl to tento vir, který našel konečné řešení studentské otázky. Celosvětově přesunul veškeré studentsvo na tzv. "On-Wine výluku". Výsledkem byla téměř 100% degenerace studentů, která vedla k totálnímu úpadku této Křídy. Konečná otázka studentů byla vyřešena..