Kritika Necyklopedie

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Icko.png

Tento kritický text zveřejnil anonym s ip adresou 83.208.101.235

Přepsal jím článek o Necyklopedii. Jelikož ale nejsme neotevřeni vší kritice, článek jsme nesmazali, jen přesunuli.

Takzvaná Necyklopedie je víceméně nevydařeným pokusem na alkoholu závislých primitivů, kteří chtějí vytvořit parodii na Wikipedii.

Snad bych jim i odpustil to,že neustále útočí na levici a jsou schopni označit za blbce kohokoliv,kdo ji podporuje.I to,že podporují instantní kapitalismus,systém Robinů Hoodů naruby,kteří chudým berou a bohatým dávají. Co jim ale odpustit nemůžu,je jejich příšerný humor (kdyby byla anketa o nejtrapnější pokus o vtip,věřím,že články z Necyklopedie by byly na stupních vítězů).Člověk s IQ nad 70 (hranice debility) se ničemu takovému nemůže zasmát.Pro ukázku si přečtěte definici levicového intelektuála z arzenálu těchto pomatenců,jejichž výplody jsou srovnatelné, co se týče úrovně vyjadřování, s Mádlem a Issovou, a jejich zaručeným receptem, jak naštvete svou milující babičku.

Bouncypotato.gif

„Levicový itelektuál Stanislav Křeček patří k tzv. levicovým intelektuálům, pilně dopisuje do Práva a Lihových novin. Levicový intelektuál je člověk, kterému jsou trnem v oku sociální rozdíly mezi lidmi. Motorem veškeré jeho činnosti je náprava této křivdy. Je zajímavé, že tito lidé se rekrutují z majetných tříd (např. Marx, Vladimír Iljič Lenin, Che Guevara a další). Je možné, že tyto lidi pálí dobré bydlo a nevědí roupama co by. Zásadní řešení problému vidí jasně: bohatým (schopným, iniciativním, nápaditým) brát a chudým (líným, neschopným, pasivním) dávat. Výsledkem těchto aktivit, pokud jsou realizovány, je, že nastane úplná majetková rovnost, neboli všichni mají úplně stejné hovno.“

- Necyklopedie o levicových intelektuálech

Zřejmě tím chlapci narážejí na komunismus,přestože očividně neví,o co jde. Komunismus není utopická společnost, kde se všichni mají dobře, ale řekněme idea, že by se mohla mít dobře aspoň většina lidí,a zdroje by mohly být rozdělovány víc spravedlivě.Socialismus je podle Marxe první fází,vedoucí ke komunismu (nebo k progresivnímu socialismu).

Diktaturu z toho udělají hlupáci,kteří sledovali svoje zájmy,namísto potřeb lidí.Takže hoši.To,jestli nožem někoho zabijete,anebo ho použijete ke krájení chleba,záleží na vás,a ne na noži.

A jestli někdo neví roupama coby, tak jsou to kapitalisti, kteří si hezky sedí v kanclu, popíjejí kafíčko a podepisujou listiny,zatímco druhej na ně maká. Jezdí si v drahejch autech a vysmívaj se vobyčejnýmu člověku do ksichtu! Klidně si instantní kapitalismus podporujte,ale až tu bude novej Áda Hitleruj, tak si na mě vzpomenete. A ještě něco - místo pokusů po šesti pivech založit parodii na Wikipedii, používat na ní fašistickou rétoriku a věřit, že to zaujme normální, inteligentní lidi, byste měli dělat nějakou užitečnou práci, třeba zamést, vysát, vynést koš nebo umýt okna ;)

Netopionýr má být mimo jiné i místem a platformou alternativní levice, a věřte tomu, že vaše agresivní rétorikou a mnohdy s gramatickými chybami psané články na tom houby změní.