Milan Nejdemutho

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Metla.png

Výzva k práci

Je třeba poklidit — prošetřit významnost osobnosti, promíchat fakta s fikcí, doplnit vnitřní odkazy (wikilinky). Nápověda

Ing. Milan Nejdemutho je fiktivní postavou, která se údajně nachází v okolí městské části Praha 14. Je prozaikem, dramatikem, farmatikem, významným pěstebním dělníkem a budeme-li pátrat hluboko do detailů, dozvíme se o Nobelově ceně za literaturu nebo o Nobelově ceně míru.

Brzká léta fantasticky čuprdupr úžasného života Milana Nejdemutha[edit]

Milan - tedy malý Milánek se již po narození zdál býti velmi chytrým. Malý Nejdemuťo, jak ho jeho matka nazývala, uměl ve 4 letech ovládat algebru a v 5 již dokázal perfektně popsat Lorenzův atraktor a pohyb systému ve stavovém prostoru, kde platilo: r = 28, σ = 10, b = 8/3. Jeho teorie ho stály v jeho 14 letech svobodu, jelikož KSČ se nelíbilo, že dokázal vyvinout hypersonickou kapesní laserovou zbraň. Patent si jeden z výzkumníků v Rusku ponechal a snažil se zbraň sestrojit. Nejdemutho byl však mazaný floutek a díky úmyslné chybě, kterou sovětský vědec Slavomir Iljič Pider Blyat Kapučin opsal, dokázal nepřímo Nejdemutho ničit asi 2000 čtverečních kilometrů lesa, viz. [1].

Tajná část Nejdemuthova života[edit]

Jediné co víme je, že si začal říkat Alím Ohtumedjen a přestěhoval se do Indie. Tam mimo jiné napsal svůj bestseller "Jak jsem jednou zmlátil komunistickou mrdku tolik, že se jí rozletěl mozek na mrtky", za který získal Nobelovu cenu za Literaturu a o rok později vyšel na svět s přemutovaným Anthraxem, jenž zabil člověka za 12 hodin, jeho infekčnost byla 100% a při úniku nakaženého koláčku do Číny zemřelo několik lidí, konktétně něco přes 20 miliónů, viz. [2]. Za tento hrdinský čin získal Nobelovu cenu míru. Mezi tím mu zemřelo různými způsoby několik blízkých a přátel, nebo čistě lidí kteří byli kolem něj a to z důvodu, aby mu dali podklad na jeho úžasné historky.

Účast v armádě a boj proti terorismu[edit]

Sám Nejdemutho byl označován jako "EL MILANO NEJDEATHMUTHO" během války ve Vietnamu, kde po útěku z vězení kropil Vietnamské rákosníky speciálně upravenou puškou Kalašnikov, na kontě má asi 1100 příslušníků VietCong a NVA, dále 17 stíhacích letounů MiG a několik tanků. Někteří mluví dokonce o 2 kočkách.

Současnost[edit]

Milan si nechal dát zpět své jméno a vzhledem k Nobelovým cenám, které vlastní, mu byl čestně přidělen titul Ing., který mu byl relativně k hovnu. Stejně učí na Gymnáziu ve třídách, kde se nachází studenti, studentky a někdy i kreténi. Žije sám se svým psem, kterého nemá.

Milanové.jpg
Milanové
Milan BarošMilan BuřičinBc. Milan Chovanec • prof. Milan KnížákMilan Kundera • Ing. Milan Nejdemutho