Nuda pláž

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

„My tady s Gábi sy myslíme, že by se tu mělo založit to... no nudistická pláž.“

- '
Standardní nudapláž, ten lepší případ.

Mohlo by se zdát, že slovní spojení Nuda pláž má základ v latinském nudus, což znamená „nahý“. Skutečnost je však jiná. Název tohoto typu pláže je odvozen od ryze českého slova nuda a je to tedy úsek pláže, kde namísto pestrých a inspirativních plavkových kreací lze zahlédnout jen fádní a nudnou člověčí nahotu.

Nudná nahota[edit | edit source]

Standardní chlípník z doby internetové je obvykle zhýčkán záplavou excelentních samiček a výstavních samečků lidských, linoucí se z jeho oblíbených stránek a kojí se nadějí, že skutečnost překoná i ta nejžhavější očekávání. Skutečnost nudaplážová mu však může přinést ledatak hluboké rozčarování, v těžších případech až vážnou desilusi, spojenou s trvalou erektilní dysfunkcí. Společenstvo nudaplážové se obvykle sestává z rozbředlých bachyň a sádelnatých pupkáčů, případně rodinek s vysoce roztomilýma dětičkama.

Společenstvo naturistické[edit | edit source]

Naturisti na cestách

Lepšího optického dojmu lze nabýt kupříkladu z turistů naturistů, kteřížto se ovšem jen málokdy nudí na nudaplážích. Ti se raději prodírají cestami neschůdnými a obtížnými, takže tělesné rozplizlosti se u nich obvykle nedostává. Nahotou svou tito údajně získávají fyzickou a duševní rovnováhu svou schopností vyskytovat se v přírodním prostředí, cvičením a respektováním základních potřeb péče o zdraví a optimalisací své stravy. Úplná nahota je jim nejvhodnějším oděvem pro návrat k přírodě, což platí zejména v období podzimních plískanic a mrazivých zim.

Očekávání[edit | edit source]

Na nudapláži tak sotva můžeš očekávati než zklamání, nudu a sluncem spálenou prdel či dokonce i jiné části těla, což fakt za to nestojí. To už se raději vrať do svého doupěte ke svému opatlanému mobilu či spermatem poskvrněnému širokoúhlému displeji divokým provozem vyžhaveného kompjůtru.