Příběh ústeckého kmotra

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Top secret 2.png Tento článek byl poskytnut Necyklopedii díky souhlasu vlády. Je přísně tajný a proto velká část článku byla cenzurována, protože jeho obsah může vyvolávat záchvaty zvracení či průjem. Pouze nezávadné informace byly zveřejněny a poskytnuty veřejnosti.

Je příběh vládce českého podsvětí, který se začal psát od jeho útlého dětství. V podsvětí je tento nekorunovaný král známý pod přezdívkou „Hőnző“. Z řadového dealera se stal jednou z vedoucích figur českého podsvětí. Vystudoval střední školu v Litoměřicích, na kterou spíš nechodil než chodil a pokusil se o studium na vysoké škole. Tam došel ke zjištění, že nejlepší škola života je ulice a vydal se tak dráhu moderního mafiánství. Lidé si ho představují jako tajemnou osobu v drahém obleku, která se po vzoru gangsterů skrývá v šeru zákoutí s cigaretou/doutníkem. Pravda je ale opačná, snad jen ten ten drahý oblek sedí. Vždy je středem centra dění a nelze si jeho přítomnosti nevšimnout. Své chábry vždy pobaví a nepřátelům udělí rovnou jednostrannou vstupenku na dno.

Hőnző
Biografické informace
Pohlaví Muž
Diagnóza Narkobaron
Vlasy Krátké
Sexuální orientace Drogař
Tituly Dr.d. (Doktor drog)
Předchůdce Al Capone, Pablo Escobar
Povolání Obchodník

„Kdo jinému piko sosá, sám do toho spadne...“

- Hőnző

„Drogy nejsou tvrdý, to jen lidi jsou měkký. “

- Hőnző

Život[edit | edit source]

Hőnző byl v mládí velmi inteligentní a bystrý, ale také neústupný a tvrdohlavý. Svou kariéru a postavení budovat již od útlého věku. Kam přišel, tam každému ukazoval svou dominanci ve formě šikany. Objektem jeho šikany nebyli jen slabé kusy, jak to u většiny šikanátorů, ale hlavně konkurenční vrstevníci, kteří též stáli o pocit nadvlády. Nikdo však na něj neměl. Kdo mu chtěl dominovat, toho tzv. poslal na dno. Tímto přístupem si vydobyl respekt a začal se vyšvihovat po žebříčku moci.

Jeho pověst stále roste a brzy se stane jedním z nejmocnějších mafiánů v celé České republice. Hőnző je obávaným mužem, který má v mafiánské hierarchii značnou váhu a svým podřízeným rozdává rozkazy tvrdou rukou. Hőnző vyniká v prodeji drog, pašování zbraní a vydírání. Aby si udržel svou pozici, neváhá se zbavit konkurence.

Poslání na dno[edit | edit source]

Jde o situaci, kterou využívá Hőnző k odstranění lidí ze svého života. Jde o stav, kdy se člověk nachází v extrémně nízkém bodě svého života, a to buď v emocionálním, psychickém, fyzickém nebo finančním smyslu. V tomto stavu se mohou objevit silné pocity beznaděje, zoufalství a beznaděje.

"Být na dně" může být velmi obtížným stavem, ale zároveň může být motivací pro lidi, aby se snažili najít novou sílu a naději a začali pracovat na zlepšení své situace. Může jít například o stav, kdy osoba opustí od studia, spadne do závislosti na drogách a začne do toho pracovat na hlavní pracovní poměr ve fastfoodu.

Existuje již velmi rozsáhlí seznam lidí, kteří skončili na dně...

Hőnző přísaha[edit | edit source]

Jde o přísahu, kterou skládá člen nad plnou paletou omamné a psychotropní látky v tajném skladišti v Hőnző doupěti. Nový člen musí prokázat svou loajalitu Hőnzővi tím, že provede nějaký nebezpečný a riskantní úkol, například provedením El-pasa.

Dalším krokem může být testování nového člena na odolnost proti bolesti a vůli k boji, aby se ujistili, že je schopen ochránit své spolugangstery a plnit jejich příkazy.

Znění přísahy zní:

"Přísahám přede všemi, na tomto místě a nad touhle paletou fetu, že nevyměknu!"

Struktura Hőnző family[edit | edit source]

Jde o velmi složitou strukturu lidí, která je rozčleněna ve většině území ČR. Následující schéma znázorňuje nejdůležitější lidi, které Hőnző pod sebou má.

Struktura Hőnző family.png
I služba kriminální policie a vyšetřování je na něj krátká.