Pajzl restaurant

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Restaurant
[[Soubor:
Pajzl logo.png
|240px]]
{{{Popisek}}}
Geografie
Stát: Čechy
Město: neznámé
Poloha: někde v Pardubickém kraji
Služby
Pivo: Plzeňský prazmrd
Cena piva: 35 Kč
Kuchyně: dejme tomu
Personál: umí česky
Vybavenost
Záchodky: pochcané, poblité, posrané
Pisoáry: asi
Majitel: neznámý
Místnost na zvracení: kdekoliv
Karetní salónek: tak zakouřený, že není na karty vidět

Pajzl Restaurant je zvláštní společnost hospod nacházejí se kdesi v našem času a prostoru, respektive kdesi v Pardubickém kraji. Nedá se zcela přesně zařadit mezi hospody či restaurace. Vlastně je to jakási síť restaurací a hospod pomalu se šířící naší republikou.

Popis[edit | edit source]

Je to obvykle taková zvláštní budova, která jen vypadá, jako by vám neměla spadnout na hlavu, jakmile do ní vejdete. Když otevřete dveře, vyvalí se na vás extrémní množství kouře, které vás dočasně oslepí a otupí čich i chuť. Vy si sednete mezi remcající pobudy, kteří nadávají, že jim vypouštíte atmosféru vhodnou pro život. Sednete si na nějaké volné místo u nepoblitého stolu. Za chvíli možná příjde nevrlý smradlavý ožralý chlápek, místními zvaný hospodský, který vám nabídne Gambrihnus či plzeňský prazmrd. Dalším personálem je uklízečka, něco jako kuchař a jakési podivné individuum s neznámou úlohou. Normální člověk, který není zvyklý na toto nehostinné prostředí, vydrží uvnitř bez následků max. 15 min. Někteří lidé, odborně zvaní štamgasti, dále také třeba bezdomovci a místní individua, jsou schopni vydržet až 5 h nepřetržitého pobytu bez jakýchkoliv následků. Ostatně, obvykle jsou natolik přivyklí, že mimo tato místa nejsou schopni přežívat déle než 24 h.


Jídlo[edit | edit source]

I v restauracích a některých hospodách sítě pajzl restaurant se obvykle podává jídlo. Ale ne vždy se chcete s jídlem z restaurace této sítě setkat.


Lecčo Lecčo je to, co zrovna přebývalo v kuchyni či hnilo za skříněmi. obvykle se skládá z papriky, hnědé sulcovité cibule, zelených rajčat, prošlého masa a koření. Chutná asi jako blitky.

Smrad: 10 Ps

nepoživatelnost:100/100


Dršťková Je to hnusná rezavá voda s cáry masa neurčitelných zvířat a nepopsatelné chuti. V hospodách se často pořádají závody v pojídání dršťkové polívky. Nejlepší šampioni jsou schopni sežrat až 5 l této nepopsatelné substance. Následně však blijí pod stůl a občas umírají na otravu rzí, která způsobuje zbarvení. K „masu“ se nevyjadřuje ani česká veterinární komora.

Smrad: 4 Ps

nepoživatelnost:85/100


Pekelná směs na topince Je to vlastně lecčo na plesnivém přismahnutém chlebu, které je obohaceno o cosi pálivého.

Smrad: 15 Ps

nepoživatelnost:110/100


Čertvíco v rosolu Často to je prodáváno pod obchodním názvem tlačenka. Obsahuje to rosolovou hmotu a něco jako maso do dršťkové. Není tak úplně bezpečné zkoumat, co je uvnitř.

Smrad: 25 Ps

nepoživatelnost:155/100


UHO Českosovětská klasika

Smrad: 3 Ps

nepoživatelnost:75/100


Pivní guláš Pivní guláš je vlatně pěknej guláš. Je to všechno. Vlastně vám to nadělá guláš i v žaludku a hlavě, protože je to opravdu guláš. Vyrábí se ze septiku a všeho ostatního.

Smrad: 2 Ps

nepoživatelnost:95/100


Psí konzerva v housce Je to obsah psí konzervy v housce, kterou někdo osmahl a přismahl, narval do housky a ponechal nějakou dobu bez hlídání. Polovina masa, která se v konzervách pro psy narozdíl od salámů a párků nachází, za tu dobu uteče a zabydlí se v kuchyni, ačkoliv byla již usmažena. Následně shnije a způsobuje typický kuchyňský zápach.

Smrad: 1 Ps

nepoživatelnost:60/100


Langoš je to kus divného těsta potřený kečupem a sýrem eidam 10%, smažený na vyjetým motorovým oleji. Hodí se jako ucpávka čehokoliv.

Smrad: 1 Ps

nepoživatelnost:90/100


  • Jako jednotka smradu je uváděn tzv. pes, více v článku Smrad (veličina), jako jednotka nepoživatelnosti byl použit zlomek nepoživatelnosti daného jídla ku lecču (lecčo = 100)

Sortiment[edit | edit source]

Jako každý pajzl této cenové kategorie nabízí tyto produkty:

Gambrihnus 30 Kč

Plzeňský prazmrd 35 kč

Kozel 30 Kč

Okena 20 Kč

Domácí čučo 15 Kč

Domácí likér 20 Kč

Drink ,, Instantní ucpávka hajzlíku" 10 Kč

Párek poslední cenové kategorie v rohlíku 30 Kč

Utopenci alias to co šlo kolem 45 Kč

Specialita šéfkuchaře 100 Kč

Ďábelská topinka 35 kč