Reálné Bulharské Gymnázium

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Bugy.jpg
Otec kardinál Šluka, partenr ústavu

Reálné Bulharské gymnázium je prosřední škola, která se hlásí k tradici slovanského vzdělávání a čerpá z jeho pramenů. Nachází se v centru všeho slovanského dění, ve městě CoTchi. Po letité tradici se však chce více otevřít veřejnosti a chystá pár zlepšení.

Nová škola[edit]

Od 1.června 2014 (přesně na den dětí) do 17. listopadu téhož roku (Mezinárodní den studenstva) dojde k přestěhování ústavu do centra města CoTchi. Zde bude v prostorách bývalého hotelu Teplý Lev, zřízeno Arcibulharské gymnázium. Záštitu nad ústavem se záští převezme Dominik Duka, jenž je familiárně nazýván Duke Nukem, nebo též Kardinál Šluka. Původní Bulharské gymnázium bude sloužit jako zvláštní střední škola na úrovni fofrgymnázia (Dřevěný gympl).

Změna antikoncepce školy[edit]

Robert.jpg
Halik.jpg

V průběhu několika málo století budou na školu zváni pouze ti nejlepší z nejlepších a ještě těch lepších odborných hostů.

Na dřevěném gymplu se zaměří spíše na živočišné potřeby a tak v jeho zdech budeme moci místo Václava Moravce spatřit Radima Uzla. Ten se svým osvětovým programem Prcguma za vysvědčení a Podej kládu kamarádu přivede i své kamarády. Můžeme se tak těšit na Roberta Rozenberga, Dádu Patrasovou a Osla Ijáčka.

Arcibulharské gymnázium však bude sázet na duchovní hodnoty. Proto zde nebude těšké narazit na samotného Dominika Duku a jeho pásmo svědectví Dominik Duka si rád dá i šluka. Dále se chovanci budou moci seznámit s nihilicko-anihelačním divadlem Wehrmacht a jejich svědectvím Vůdce Tě potřebuje. A jako taková perlička na dortu, přednáška Autofelace není zdravá, dále pak ...i porno je duševní vlastnictví od Tomáše Halíka.

ZOH Sotchi 2014[edit]

Shutterstock 15852394.jpg


Letošní rok je zvláštní ještě v tom že se ústav připojí k olympijske horečce. Studenti, studentky, pedagogové a uklízečky se budou moci zúčastnit školní olympiady. Ta ponese po vzoru te velké název CoTchi 2014.

Nabídne všem sportovním fandům a retardům netradiční sportovní disciplíny a klání. Jako příklad lze uvést: Popíjení vodky na čas, Stimulace šourku pod čas a Dočasné fetování

Mistr ústavu v polykaní vodky

BuGy FEST

I letošní ročník populárního multižánrového studentského festivalu dozná podstatné změny, a to menší úpravy názvu na Big Gay FEST

Vystoupí zde taková tělesa jako Klistýr, Like Like Lajka, Inseminátor a Klusovo semeno. Na své si přijdou i milovníci muzikálu, ti si totiž užijí malou ochutnávku připravovaného muzikálu v angličtině Der Die Das Gedeonuv ocas.

Satan bubeník.png

Bubeník kapely Klusovo semeno je opravdu velkej frajer a na Big Gay Fest se již opravdu moc a moc těší


Při hodinách hudebni výchovy se ústav bude zaměřovat na různé hudební stily, hlavně Metal http://necyklopedie.wikia.com/wiki/Metal