Somrák

Z Necyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Split-arrows.png Tento článek nemá nic společného s článkem Somrovací výchova.

To je dobře, můžeš založit nejmíň další čtyři nepodobné a vzájemně je rozdělit.

Typický somrák

Somrák je obecně člen klanu. Běžná veřejnost je v množném čísle pojmenovává somráci, nesprávně humusáci. Mezi jejich zástupce patří široké spektrum živočichů, rostlin, ale i přírodnin a umělých látek, vytvořených člověkem. Jejich základní myšlenka se zakládá na části původně rovnostářského hesla, konkrétně: "Co je tvoje, to je moje - co je moje, potom je ti hovno". Praktické účinky této filosofie jednotliví zástupci více či méně rozvíjejí, výjimečně je jejich úroveň setrvalá.

Somráci v lidské společnosti[editovat | editovat zdroj]

Každý narozený člověk je automaticky somrákem. Člověk který není po narození somrák, je mrtev. Většina lidí přestává být somrákem v době prvního zaměstnání, přičemž příliš brzká desomrace (proces opuštění klanu somráků) způsobuje obvykle společenské potíže. Doposud popisovaný somrák, je označovaný jako BETA-Somrák, nelze je s full-verzí somráka zaměňovat. Plné verze somráků se z vývojových betaverzí stávají tak, že u nich při zaměstnání neproběhne desomrace, případně ukončí svůj kladně seberealizační rozvoj - například ukončením studia.

Výskyt[editovat | editovat zdroj]

Zvýšené množství somráků lze naleznout na Facebooku, na nádražích, u silnic, v nízkých nadchodníkových výškách, na billboardech, na úřadech (před i za sklem), v pojišťovnictví a bankovnictví, na čerpacích stanicích, v parcích, v uniformě, na světoznámých sídlištích Janov, Chánov, Luník IX a dalších, v institucích přímo podléhajících EU, OSN, NATO, OECD, apod. Dále existuje velká část somráků mezi mazanými voliči levice, kteří svůj úděl vykonávají skrze sociální dávky - avšak také jsou somráci k nalezení mezi mazanými voliči pravice, která využívá svého (někdy dočasného) dominantního postavení na trhu (např. jediný Lidl v okruhu 50 m). 99,26 % výrobců optických disků ROM patří mezi zvlášť nebezpečnou skupinu somráků.

Somráci v přírodě[editovat | editovat zdroj]

Člověku nejlépe známý somrák-nečlověk je pes. Druhý nejlépe známý je pak kočkopes. Netřeba se však zaměřovat pouze na živočichy, mezi nejznámější Somráky v oboru patří jmelí, lišejníky nebo mech. Z chemických látek je značným Somrákem kyslík, který se slučuje s kdečím a KDU-ČSL, která se taky slučuje s kdekým.

Aliance Somráků[editovat | editovat zdroj]

Jednotlivá spojenectví jsou přísně oddělena dle jednotlivých somráckých frakcí. Na pohled nejhorší frakce je přímo spojena s klanem Homeless a s Kocábem. Skutečně nejhorší jsou somráci organizovaného zločinu, jejichž efektivita je nesmírná, čili že není možné s nimi dojít ke smíru. Somráci někdy tvoří celé samostatné státy, například Řecko nebo KLDR.