20 241
editací
Bez shrnutí editace |
m (kategorie, šablona, nadpisy jinak) |
||
</div>
</div>
<p><b>Emo</b> je běloch, člen subkultury oslavující sladká utrpení, jež život přináší.</p>
<p>Jsou považováni za jednu z nejpatetičtějších subkultur bělochů, protože berou sebe a jejich "neštěstí" až příliš vážně. Emo mají svou vlastní muziku, módu, argot a další úchylky v jejich zoufání, které používají, aby dokázali svou unikátnost.
</p>
<p>Slovo <b>emo</b> pochází ze špatně opsaného slova emu, použitého k zapsání zvuku, který pštrosi emu vydávají.
</p>
</p>
[[Soubor:Emo.jpg|thumb|Slabikáře jdou s dobou.]]
<p>Ema milují temné prostory. Často je nalezneme ve velkých drahých bytech a domech, kde žijí se svými rodiči. Chodí na střední školu a jsou týráni nelidskými domácími úkoly. Upadají do hlubokých depresí a potulují se s přáteli kolem McDonalda, kde nikdy nedostanou tak velkou porci jako ostatní, a jsou z toho sklíčení.
</p><p>Také si rádi fotí jen jednu část tváře, jako kdyby se styděli za tu druhou. (Tohle vede lidi k přesvědčení, že mají jen jedno oko.) Také se na fotografiích nikdy neusmívají a rozdávají fakáče.
<div class="thumb tright"><div class="thumbinner" style="width:182px;">http://images.wikia.com/uncyclopedia/images/thumb/8/83/Emo_hitler.jpg/180px-Emo_hitler.jpg<div class="thumbcaption"><div class="magnify" style="float:right">Víte, kdo byl emo? Hitler. Nechcete být jako Hitler, že?</div></div></div>
[[Kategorie:Lidé, kteří se dočista zbláznili]]
|