Biologie

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Tento projekt založila Americká tajná služba FBI za účelem dohnání obrovské stráty ve studené válce.


Popis projektu[edit]

. Projektanti nasazují do škol jedince s nedovyvinutým mozkem, většinou i s odporným vzhledem, dávají jim tituly ,,učitel biologie". Tito lidé musí ovšem ještě před nástupem do škol absolbovat tvrdý výcvik.

Tento výcvik trvá 1-42 let, první část se jmenuje Brainstorming, ten spočívá v systematickém vymývání zbytků mozků. Subjekty jsou zde nuceni sledovat projevy prezidenta ČR Miloše Zemana, Rozhovory s Petrem Cibulkou, nebo také výroky členů strany KSČM. Poté jsou pomocí testů na COVID 19 očipováni, dále také dostanou do uší sluchátka, vytvořené s použitím maximálně 96,48% dětské práce, v těchto sluchátkách se přehrává jejich 46 minutový monolog.

Druhá část je pojmenována Testosteron, během této části se subjekty učí, jak se dostat na tajnou část webu www.pornhub.com, na jehož tajné části jsou šablony pro univerzální testy, které lze použít v jakoukoliv nebezpečnou situaci, zejména pak při nebezpečí odhalení celého projektu (např.: otázka: Proč máte na uších ty sluchátka? nebo otázka Proč jste tak vypatlaná?).

Třetí a poslední částí je část nazvaná Syndrom Michaely Jílkové (anglicky: Syndrom of Jilkova, německy: der Syndrom aus Jilkova, francouzsky: le Syndrom les Jilkova), v této části se subjekty učí řvát co nejhlasitěji. Výcvik je úmyslně zařazen až na konec výcviku z důvodu možného nesnesitelného řvaní během jiných bodů výcviku. Výcvik probíhá na letišti, pokud je křik slyšet až na řídící věži, subjekt dostane za odměnu půl bonbónu, tímto jsou motivováni vzhledem k jejich inteligenci.

Účel projektu[edit]

Projekt probíhá za účelem vymývání mozků dalším generacím, tím že učitelé budou tvrdit žákům že je země kulatá a dehonestovali pravdu o tom, že je země placatá. Poté co tento projekt odhalila redakce velice seriózního webu sputnik.cz, náhodná kolemdoucí poznamenala doslova: ,,Já tušila, že se těm kapitalistickejm sviním nedá věřit, ještě že už za chvíli chcípnu."