Diskuse:Chuck Norris

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Myslim, že vzhledem k počtu příspěvků na necyklopedii nemá zamykání zatím cenu, ale jak chceš. Nebo to nestíháš revertovat :) ? --opaJ ¿ 19:34, 22. 11. 2007 (UTC)

Má úvaha vychází z principu systému MediaWiki. Každá sebemenší editace je archivována jako celý článek. Tento článek je relativně dlouhý. Posledních asi 15 anonymních editací (včetně revertů) má takřka nulový účinek a 15x přičtenou paměťovou kapacitu. Nejde to samo-sebou z mojí kapsy a mohlo (nebo mělo?) by mně to být jedno, ale moje výchova a aj. mi nedá, alespoň na to nepomyslet. --Ervinpospisil 21:14, 22. 11. 2007 (UTC)
Mam pocit, že se archivují změny tak, jak je vidíš v porovnání dvou verzí. Servery zatěžuje hlavně traffic, rozsah paměti je vedlejší. Pro zamčení bych byl v případě, kdyby zrovna tahle stránka lákala nějaký úchyly, což se myslim neděje. --Karkos 13:10, 23. 11. 2007 (UTC)

Já už jsem uvažoval mnohokrát navrhnout uzamčení Chucka Norrise. Poslední doplňky jsou plytké a nemají nic společného s tím, že si bývalý mistr světa v karate vydělává na živobytí v siláckých filmech. Jdu revertovat poslední editaci (aniž bych z toho měl sebemenší radost). --Trnka 20:24, 26. 12. 2007 (UTC)

V tom revertu bylo pár dobrých hlášek, už jsem četl mnohem horší. Něco vyberu a vrátím. Problém je v již přílišné délce článku. Internetový čl. není kniha, kterou si vezmeš před spaním do postele a čteš na pokračování. Hranici vidím například v délce Boží bojovníci. To je tak výborný článek, že ještě snese i takovou délku, ale již bych jej neprodlužoval. Pak už se musí přistoupit k rozdělení. K technice. Mám to jen zprostředkovaně, ale četl sem spoustu debat na českopedii, kde bylo jasně řečeno, že je to problém Mediawiki, každá editace je zachována v celé délce článku. I když edituješ kapitolu. To pomůže jen vyhnout se editačním konfliktům. Bez záruky, snad to přesně ví opaJ. ps - šlo o polozamknutí (pro anonimy) --Ervinpospisil 01:40, 27. 12. 2007 (UTC)

odkazy na editaci[edit]

ty odkazy "editace" odkazují na jinou část článků, než kde jsou a jeden zasahuje do textu. Taky tam do textu zasahuje jedno youtube video. Mohl byste to někdo spravit?

Trochu jsem rozházel obrázky, to je asi jediná možnost. Videa jsou však stále za sebou. Jinak to tl. <edit> si můžeš zrušit ve svém osobním nastavení. --Ervinpospisil 23. 10. 2008, 16:57 (UTC)
furt to první video přesahuje do textu

Dlouhé články[edit]

Podobný problém jako Porkan, dal jsem třeba odkaz u Norrise na pečlivé stránky zběratelské kde jsou specialisté na to a celkem vyčerpávající proto by měly být na Necyklopedické stránce vybrány největší hefty a ostatní bude v odkaze a přestane problém jde však také o to aby se odkaz neztrácel jak jsem napsal v diskuzi o Porkanu.--Nytra 23. 10. 2008, 17:12 (UTC)

Poznámka: Konec kruhového objezdu(značku jsem snad vymyslel já?--Nytra 23. 10. 2008, 18:03 (UTC)

Teď jsem se zase dozvěděl že Chuck Norris už dokáže tleskat jednou rukou jako já, začíná mi vrtat v hlavě jestli nakonec něco ode mne nekopíruje.Bude třeba si na něho dát pozor, zřejmě začal studovat Necyklopedii, pokud nás zatím nezničil tak asi je to dobré.Takového kámoša by sme mohli potřebovat.--Nytra 27. 11. 2008, 17:03 (UTC)

On[edit]

Állomásozik e hülye --MafiaMan 27. 7. 2009, 10:51 (UTC) ? --Vygoš 27. 7. 2009, 20:05 (UTC)

Rekord[edit]

Miloš Zeman o Norisovy : Na poslední stránce Guinnessovy knihy světových rekordů je malým písmem uvedeno, že všechny rekordy drží Chuck Norris, zde uvedení lidé jsou ti, co jsou mu nejblíž.

Takže Chuck Noris je např.:Nejtlustčí a nejmenší člověk, Nejdélší céva, Nejstarší strom a Největší divadlo - Chuck Norris je KDYBYCH TO SEM NAPSAL TAK TU CENZURU SEM DÁVÁM ZBYTEČNĚ MafiaMan


Bubliny[edit]

Chuck umí dělat hubou bubliny z hovězích stejků.

Specializovaný Chuck Norris[edit]

lingvistika:

  • Chuck Norris holou rukou rozštěpil praslovanštinu.
  • Chuck Norris vyrval Chomského stromy z kořenů.
  • Chuck Norris umí vyslovovat neznělé nazály.
No tak to nevím, kdo by tohle pochopil...--Vygoš 13. 2. 2010, 22:16 (UTC)
Třeba na matfyzu se taková množina lidí najde. ;) --¿ opaJ 22. 2. 2010, 16:20 (UTC)
Já sem to pochopil, ale zase nevím, co je to množina. Tuto látku komanči zavedli až po téměř úspěšném konci mé povinné školní docházky. --Ervín 3. 6. 2010, 08:53 (UTC)

Moje troška do mlýna[edit]

Film sidekicks z roku 1992 o šikanovaném astmatikovi co má jako imaginárního kamaráda Chucka Norrise je vyslovená lež. Nikdo nemůže šikanovat někoho, jehož imaginarní kamarád je Chuck Norris. Imaginární Chuck Norris dává reálné kopance z otočky

Jarda

Na ex[edit]

Chuck Norris jako jediný dokázal vypít vodu z kohoutku na ex.

Přidal jsem :) --¿ opaJ 23. 4. 2010, 20:42 (UTC)

chuck a yogurt[edit]

  • Chuck Norris dokáže slyšet yogurt!

reakce na jeho vystupování v české reklamě[edit]

  • Chuck Norris je možná na dně, ale jen proto, aby z něj vytáhl USA

Jára Cimrman[edit]

  • POZOR!!! Chuck Norris je pouze převlečenej Jára Cimrman! Ukazují to poslední výzkumy historických stop JdC.

ADSL, tramvaj, ženy[edit]

  • Chuck Norris nahrál na Youtube.com před ADSL připojení 5-minutové video za 10 minut!
  • Auta musí uhýbat tramvaji. Tramvaj musí uhnout Chucku Norrisovi.
  • Chuck Norris pochopil ženskou logiku!!! Indigo66 (diskuse) 10. 7. 2013, 19:09 (UTC)

Fakt[edit]

Chuck Norris chytil Koronavirus. Ale bylo mu ho líto, tak ho zase pustil. ArtMiner CZ (diskuse) 8. 3. 2020, 19:41 (UTC)