Diskuse:Novičok

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Tenhle novičkoidní jedovatec si zaslouží pořádný článek, ne jen nějaký trapný poplk, IMHO.

Pokusím se o něj; zatím jsem zrobil fundament jakýsi, který by se dal různými vestavbami a přístavbami dále rozvíjet a rozkošatět do výsledku Necyklopedie hodného. Zdravím, Foxiest (diskuse) 28. 3. 2018, 19:52 (UTC)

Tož nevím, jestli má Necyklopedie přebírat i funkce Českopedie. Ale doslovné kopírování vět z novin se příliš nepraktikuje ani tam. --Pykhal (diskuse) 29. 3. 2018, 06:05 (UTC)
Nějak to teda ještě vylepším. Vložený text jsem alespoň zřetelně odlišil zkursivením a označil jako přímou citaci (i se zdrojem). Jestli je to furt špatně, možno samozřejmě smáznout. Tož tak asi, zdravím, Foxiest (diskuse) 29. 3. 2018, 13:42 (UTC)
Dokud stále "pracuje se".. tak OK. Každopádně je to dosti řekněme cyklopedický obsah, to asi neva, ale vrtat do toho nebudu, zdá se mi to vážné téma. Zdar --Pykhal (diskuse) 29. 3. 2018, 16:34 (UTC)
Nojo, mám holt takové cyklopedické nastavení, dokonce i do práce jsem jezdil na přístroji bicyklopedickém. Zkusím se polepšit a odčinit to nějakým dalším kňubou či trojkoněm... Hezký den, Foxiest (diskuse) 30. 3. 2018, 08:53 (UTC)
"Pracuje se" sňato. Děj se vůle Matějova... Zdravím, Foxiest (diskuse) 31. 3. 2018, 07:21 (UTC)

Milí soudruhu[edit source]

Rád bych vás upozornil na existenci článku Novičok (jed). Jelikoš však strýček Stalin shledává vaší práci za hodnotnější, jsem ochoten svůj článek smazat. Případně prosím o potvrzení této zprávy Děkuje M.J..

Nemazat prosím, každý přístup má svou cenu a své nezaměnitelné kouzlo. Kolego, na Váš článek je už v tomto článku (Novičok) přímý link, neboli odkaz. Jestli to smažete, chudák necylink bude ukazovat do prázdna, a bude mu smutno :( ... Dílu zdar, Foxiest (diskuse) 29. 3. 2018, 18:54 (UTC)

Smazaný obrázek[edit source]

01:39, April 2, 2018 FANDOMbot deleted page Soubor:Giftgasangriff auf Halabja 1988.jpg (Violation of FANDOM's Terms of Use). Asi byl přespříliš krutý. Bohužel obsahoval tvrdou, nikterak nepřikrášlenou realitu... A to byl jen slabý odvar toho, co by na stejném místě dokázal Novičok. Zdravím, Foxiest (diskuse) 2. 4. 2018, 16:56 (UTC)


Rozdělení článku[edit source]

Novičok je fakt hodně

Exploding-head.gif Tento článek obsahuje příliš mnoho informací.
Pokud se je budete snažit všechny vstřebat, může se stát, že vám exploduje hlava.

objemný. Pokusil bych se proto rozdělit jej do dvou částí. V původním článku (Novičok) bych nechal pouze minimální základ a aktuální doplňky, a onu "vysoce odbornou" část přesunul do samostatného článku, kde bych vy(zne)užil již stávající stránku Novičok (jed) - a obě stránky vzájemně důkladně pronecylinkoval. Je to, lidi drazí, dobré a vhodné řešení? Zdravím, Foxy, aka Foxiest (diskuse) 29. 7. 2018, 16:12 (UTC)

To je velmi dobrý nápad, klidně se do toho, až to čas dovolí, pusť. Jestli máš nějaký nápad na novou šablonu, výstražnou, sem s tím! Třeba i něco podobného novičoku, něco ve smyslu: Tento článek vznikl na základě požadavku Vladimira Putina. Nelze jej proto editovat nebo něco, co já vim...----- s pozdravem Triquelito 29. 7. 2018, 16:34 (UTC)
Tak jsem to rozdělil. Ještě to obojí časem doučešu, nejspíš při nějaké aktualisaci (pohřeb nešťastné Dawn).
Putin skutečně přímo vyzývá, třeba:
!!!Putinská anabase!!!
Dokud Putin nedoputuje, nepokoušejte se o marnou editaci tohoto článku!
S krásně chladivým pozdravem Foxy, aka Foxiest (diskuse) 31. 7. 2018, 07:08 (UTC)