Diskuse:Technologie zpracování pravdy

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Ahoj, jsem rád, že ses inspiroval. Zkus to psát trochu lidštějším jazykem, ať z toho nebolí hlova :D ----- s pozdravem Triquelito 25. 8. 2018, 07:29 (UTC)

Jasně :-) A k tomu Šablona:Ataralgin na začátku článku, kde by mohla být k disposici tabletka pro preventivní užití před jeho četbou? Každopádně zkusím napsat něco v kategorii KAHRAWIK, neboli kam se hrabe wikipedia. Nojo, lidštější jazyk; ale když ony se ty krutopřísnovědecké články tak krásně parodují... a je třeba si stále připomínat: i ti nejvědečtější vědci také kdysi bývali lidmi - a někteří jimi kupodivu i zůstali.
Mou inspirací zde a zářnými majáky jsou články typu Müdlerův paradox, Mikešův máselný paradox, Paradox trojčat, Paradox nekonečna a další obdobné ptákoviny, jejichž velikost se až nejzazších kleneb nebeských dotýká, a dokonce ještě kousek přečuhuje. A vůbec; při tvorbě článků je třeba držet se pravidla padajícího. Ten taky, když padal z mrakodrapu,tvrdil: "No co, nějak to dopadne. Vždycky to nějak dopadlo..."
Měj se ještě líp, než to vůbec jde, Foxiest (diskuse) 25. 8. 2018, 09:55 (UTC)
Co třeba jen šablona "Před čtením doporučujeme dát si Tablety chytrosti"..? ----- s pozdravem Triquelito 25. 8. 2018, 10:14 (UTC)
To už by byla lepší šablona "Před čtením si raději dejte panáka". Panák je rozhodně lepší než nějaké tablety chytrosti, po nich člověk tak akorát zblbne. Takže na zdraví! (A na přežití...) Foxiest (diskuse) 25. 8. 2018, 11:41 (UTC)

Hotovo. Komu se to nelíbí, ať editem políbí. Krleš! Foxiest (diskuse) 28. 8. 2018, 17:54 (UTC)