Gynekolometrické funkce

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Gynekolometrické funkce, jinak také gynekometrické nebo gynekologické funkce jsou takové funkce, jimiž zpravidla charaktrerizujeme jisté partie těla a děje s nimi spojené. Patří mezi ně například:

kozínus
Cosinus [Kozínus]
je gynekolometrická funkce charakterizující dámské poprsí. Zapisuje se ve tvaru , kde je velikost košíčků. Funkci cosinus je však možné ještě rozšířit o push-up efekt a silikonové vycpávky. Rozšířený cosinus zapisujeme ve tvaru , kde s je koeficient silikonových vycpávek a p je síla push up efektu. Postupnou degradaci poprsí v čase pak popisuje známá Kozinova věta.
Pitchus [Píčus]
je jediná matematická funkce, která přiřazuje jednomu reálnému číslu více funkčních hodnot . Její předpis není známý, grafem je pitchusoida, kterou se podařilo předpovědět metodou Newtonových tečen, vypadá jako nevhodně přeškrtnutý kosočtverec. Že je předpokládaný průběh této funkce správný, se podařilo v roce 2005 dokázat Vladimíru Špidlovi, když zase strkal pracky tam, kam neměl. Rotací Špidly vzniká rotační Pitchusoid [Pičusoid].
Curinus [Čurínus]
je funkce, která vyjadřuje závislost velikosti prezervativu na délce mužského přirození. Funkční předpis můžeme napsat takto: , kde je délka prezervativu a délka přirození. Tato funkce zpravidla nemá žádné další parametry.
Tím ovšem sranda nekončí. K funkci curinus můžeme sestrojit perverzní funkci Necurinus [Nečurínus], kterou získáme zaměněním za a obráceně. Tato funkce vyjadřuje to, že délka přirození závisí na velikosti kupovaného prezervativu.

Podle Jiřího Paroubka vzniká podílem pitchusu a curinusu orgasmus. Prý to může potvrdit z vlastních zkušeností. Nicméně s jistotou můžeme prohlásit pouze to, že ke všem těmto funkcím existují perverzní funkce, které vznikají tak, že prohodíme a , čímž dostaneme totální prasárnu.