Ježíš (Krugger)

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Split-arrows.png Tento článek nemá nic společného s článkem Ježíš.

To je dobře, můžeš založit nejmíň další čtyři nepodobné a vzájemně je rozdělit.

Split-arrows.png Tento článek nemá nic společného s článkem Džízes.

To je dobře, můžeš založit nejmíň další čtyři nepodobné a vzájemně je rozdělit.


Fat Jesus cross.jpg
Ježíš Krugger a jeho zázračný burger
Ježíš Krugger
McCruncher
Biografické informace
Pohlaví

nebeský muž božského původu

Vlasy

dlouhé a tmavé

Narození

v odbobí před Kristem

Úmrtí

na vzácnou chorobu SMPC v ústraní Na samotě u lesa

Národnost

Ranní ptáče Božského společenství s.r.o.

Náboženství

křesťanství(TM)

Přezdívka

McCruncher

Zajímavosti
1

Jako vykladač Starého zákona procestoval Spojené státy.

2

Po aférce s pašováním Mexičanů byl vyhoštěn zpět do Izraele.

3

Měl spor s Ježíšem Nazaretským.

„Člověk má na výběr. Buď bude žít hříšný život, nebo jo. Ave Caesar“

- Ježíš Krugger

„Ježíš, ne-Ježíš, stejně budu muset platit nájem.“

- Ježíš Krugger

„Krugger mi byl skutečnou oporou, pomohl mi zdolat nejhorší části mého života. Bez něho bych si nevážil sám sebe a nedokázal to všechno, co jsem dokázal. Bez Ježíše Kruggera bych přehlédl, co vše je na světě krásného.“

- Adolf Hitler

Ježíš Krugger od pumpy, zvaný též McCruncher, Nebeský mistr časného zmrtvýchstávání, Ranní ptáče Božského společenství s.r.o., známý pro svou teorii masového klobásismu, byl údajně původním majitelem obchodní značky křesťanství(TM). Ve sporu o Ježíše bylo tribunálem izraelského soudu rozhodnuto, že on je pravým původcem Ježíšova učení, nikoliv jeho plagiátoři Ježíš z Nazareta nejčastěji nazýván Kristus a Čurina K. P., ale kvůli válce mezi Izraelity a Marťany byl výsledek soudu ztracen. Žil někdy mezi lety 1523 př. n. l. a 12 n.l. (Přesně se neví z důvodu popleteného užívání slov "před Kristem", neboť kdo skutečný Kristus je, nikdo netuší.) Zemřel na vzácnou chorobu SMPC (syndrom mimopohlavní chobotničky) v ústraní Na samotě u lesa.

Spor s Ježíšem číslo dva[edit]

Krátce po studiu na Bostonské univerzitě došel k poznání, že je božského původu. Stalo se tomu tak po rozhovoru se svým zrcadlem. Stal se vykladačem židovského Starého zákona a cestoval po Spojených státech. Sympatizovaly s ním tisíce Židů, které jej jezdily pravidelně navštěvovat do jeho vily v San Franciscu. Po menší aférce s pašováním Mexičanů byl Ježíš vyhoštěn zpátky do Izraele. Zde se setkal s velkým přijetím i fanatickým odmítnutím některých ultrakonzervativních judaistů. Pro svůj vynález trestu smrti byl odsouzen k domácímu vězení. Přibližně v té době začal svoji kariéru jeden z jeho následnovníků - Ježíš z Nazareta, který si přivlastnil jeho učení, a díky totožnému jménu začal být mylně považován za stejnou osobu. Pozměnil pár maličkostí, aby to vypadalo, že je jeho učení autentické:

  • Ježíš (já) jsem zplodil sám sebe, neboť jsem Bůh.
  • Vždy a za všech okolností mám pravdu.
  • Jsem židovská božská zombie.
  • Miluji každého bližního svého.
  • Dva a dva jsou čtyři.

Porovnejte s původní (Kruggerovou) verzí:

  • Bůh (já) jsem zplodil Ježíše, a inkarnoval se do něj.
  • Nikdy a za žádných okolností nedokáži lhát.
  • Jako Bůh nemohu nikdy zemřít.
  • Svého miluji bližního každého.
  • Čtyři děleno dvěmi jsou dva.

Poté, co Kruggerovi vypršel trest a opustil svůj domov, se pustil do ostrého sporu s Ježíšem Nazaretským. Nedokázal však přesvědčit veřejnost, proto přijal své nové příjmení - Krugger, aby nedošlo ke zmatku.

Ukřižování Krista[edit]

Poté, co došlo k rozsudku nad Ježíšem "Kristem", využil Krugger falešné domněnky lidu, a řekl, že ve skutečnosti on byl tím plagiátorem, přestože pravda byla opačná, aby si zachránil život. Když byl Kristus ukřižován, Krugger vzal kopí a se smíchem ho do konce večera píchal do žeber. Od Kristovy smrti začal nový intelektuální rozkvět Kruggerova psaní.

Ukřižování Kruggera[edit]

Když si Kruggerův závistivý kolega z pumpy Judas Priest na Golgotě všiml píchajícího Kruggera, spěchal za Pilátem Pontským, aby nic netušícího Kruggera udal. Judasova informace zaskočila Piláta natolik, že bez zaváhání nechal povolat vojáky i se čtvrtým křížem, aby na Golgotě ukřižovali i Kruggera. Vojáci ho na Golgotě úspěšně dopadli, ukřižovali ho třikrát a Krugger třikrát vstal z mrtvých díky nadpřirozené moci zázračného hamburgeru zvaného McCruncher, kterého z nebe odhodil sám Hospodin. Po třetím ukřižování seskočil z kříže a rychle utíkal do Tel Avivu na letiště, aby stihl poslední letadlo do Spojených států. Krugger pak v San Franciscu napsal učebnici matematiky, příručku dobrého křesťana a shromáždil několik osobních komentářů ke knihám, které začaly být později známi jako Ďáblova bible (Codex Gigas).