Kocour Filimon

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Pavucina.svg

Tento článek je opuštěný.
Prosíme, oprašte ho a vytvořte na něj v ostatních článcích co nejvíce odkazů.
Nezapomeňte potom odstranit tuto šablonu.
Kdo to neudělá, tomu ruka upadne a internet spadne!

Filimon se ve svém volném čase věnuje vážné hudbě.

Kocour Filimon je český politik, filozof, národovecký aktivista a předseda Strany Kocoura Filimona (SKF). Podle odborníků je vzestup jeho popularity důsledkem absurdity české politiky. Největší zajímavostí je fakt, že nikdo neví, kdy a kde se Kocour Filimon narodil a kdo jsou jeho rodiče. Opoziční politici od Paroubka až po Nečase jsou toho názoru, že Kocour Filimon se jen tak vyskytl.


Charakteristika[edit]

Filimon je velmi sečtělý, 47 centimetrů vysoký kocourek. Způsob jeho argumentace postrádá prvky primitivismu, na které jsme zvyklí u ostatních politiků. Jako krajně pravicový politik vystupuje proti Evropské unii, imigrantům, registrovanému partnerství osob stejného pohlaví a dalším patologickým jevům současné společnosti. Je také pro přejmenování současného státu na republiku Kocourkov, neboť podle něj není současná česká politická reprezentace hodna názvu Čechů. Filimon má při svých velmi kontroverzních názorech i neodmyslitelný smysl pro humor. Nedávno například prohlásil, že

SKF a volby[edit]

Strana kocoura Filimona se chystá nastoupit do voleb pod číslem 0. Trhákem jejího politického programu je například vystoupení z EU, prošetření privatizačních podvodů, zrušení potratů, návrat k tradičním hodnotám, odklon od zarytého materialismu a podobně. Podle samotného předsedy strany může partaj ve volbách obdržet až 90% hlasů.